2733
2734
عنوان

بیاید از بدترین سوتی هاتون تو مدل لباس پوشیدنتون بگید اول خودم+++

| مشاهده متن کامل بحث + 146415 بازدید | 1123 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر ک خندیدی واقعا بهترین کامنتی بود ک گرفتم

عزیزم خداخییرت بده

منم دیروز از ته دل خندیدم ی لحظه ی ذهنم اومدخیلی وقت بود ازته دل نخندیده بودم

ب اندازه تمام خنده های این تاپیک چند برابر روی لبات خنده بیاره♥️😘

یبار زنگ زدم ب بابام خاستم بگم بابا یه شیر کم چرب بخربرا بچه م زبونم نچرخید گفتم بابا یه ک     ی      ر    شم چرب بخرو اینقد هول شدم بدون خدافظی گوشیو قط کردم بابام شیروخرید داد ب مامانم اورد خودشم یه هفته نیومد خونه مون

قیافه من🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

قیافه بابام🤣🤣🤣🤣🤣

قیافه شیر کم چرب😑😑😑😑

بالاخره یاد گرفتم امضا بزارم🤗🤗🤗آفرین به خودم🤭🤭چرا من اعلانام کمه؟چرا منو ریپلای نمیکنین بدجنسا؟☺☺من زیاد نظر نمیدم چون زیاد وارد نیستم البته شکست نفسی میکنما😎هرکی کلمات عاشقانه ی مازندرانی بلده بم یاد بده....تا وقتی که خوب باشین خوبم  پاچه مو بگیرین پاچتونو میگیرم😊😊😊
2731

یدفه هم خواهر شوهرمو عقد کردن بعدخانواده ی شوهرش پاگشاش کردن منو مادر شوهر و خواهرشوهرم با چندتاازفامیلامون منتظر بودیم پدر شوهرم بیاد دنبالمون تا بریم  مادرشوهرم گفت تا آقاجون بیاد من نمازمو بخونم قضا نشه رکعت اول تو رکوع بود ک پدرشوهرم اومد... مادرشوهرمم تا صدارو فهمید تو رکوع گوزید😂😂😂ونمازشو شکوند گفت بریم...منوخواهرشوهرم ازخنده ریسه میرفتیم🤣🤣🤣مادرشوهره هم ب رو خودش نیورد

بالاخره یاد گرفتم امضا بزارم🤗🤗🤗آفرین به خودم🤭🤭چرا من اعلانام کمه؟چرا منو ریپلای نمیکنین بدجنسا؟☺☺من زیاد نظر نمیدم چون زیاد وارد نیستم البته شکست نفسی میکنما😎هرکی کلمات عاشقانه ی مازندرانی بلده بم یاد بده....تا وقتی که خوب باشین خوبم  پاچه مو بگیرین پاچتونو میگیرم😊😊😊

یه روزم عقد بودم صبح که از خواب پاشدم گردن مامانم قرمز بود یه لبخند حرص درار زدمو به مامانم گفتم ع مامان گردنت چی شداونم یهو جاخورد و سرخ و سفید شد گفت دیشب خورد ب دیوار🤣🤣🤣🤣🤣منم گفتم از این ببعد تو خواب آرومتر راه برو نخوری ب دیوار.....ازاون وقت هروقت جاییم قرمزه میگه چی شد خوردی ب دیوار😂😂😂

2738

سلام دوست عزیز.خوب هستید.امیدوارم خوب، سرحال و سلامت باشی. می خواستم نظرتو در مورد این استخرهای بادی بچه ها که یکی از دوستان گذاشته بدونم. اینم لینکشه.ممنون.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4424167/کدوم-قشنگه?postId=138334575

خیلی خندیدم😂

با اینکه تایپیک قدیمیه منم یه خاطره تعریف کنم

اردو داشتیم منم خیلی ذوق داشتم خیلی بچه بودم ۹ سالم بود

لباس مجلسی ابجیمو قایم کردم بردم اردو😂😂😂

شلوار مدرسمو درنیاورده بودم خجالت میکشیدم اون دامن مجلسی قرمزززز جیغ رو هم پوشیدم با کتونی مدرسه موهامم بلند بود با کلیپس جمع کردم یه ذره مثل سوسانو تو صورتم ریختم🤣🤣همه نگام میکردن احساس شاخی بم دست داده بود🤦‍♀️😂خیلی تباه بودم..