2737
2734

من ۱۵ساله ازدواج کردم جاری هام همسن خودم هستن همگی۳۴سالمونه ،من عروس اول بودم از پسر دوم منو خانوادم خیلی به خانواده همسرم احترام میزاشتیم ،اصلا من  بی احترامی کردن بلد نبودم ،خیلی اذیتم کردن هم موقع عقد هم خرید عروسی هم موقعی که باهاشون همخونه بودم هم موقع بارداری هم بعدزایمان تا الان ولی جاری هام اینقد باهاشون بد رفتاری میکنن دعوا میکنن ولی باز اوناعزیز تر هستن حس میکنم چش دیدن منو ندارن نمیدونم چیکار کنم 

با خدا باش و پادشاهی کن 

خداروشکر جاری دار نمیشم😂

اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم مرسی که فرستادی دعا کن خوشبخت شم  .. چه دعایی کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل ، گریه ات از سر شوق ، روزگارت همه شاد ،سفره ات رنگارنگ و تنی سالم و شاد ..... که بخندی همه عمر 🌺👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زنداداش زنداداشه دیگه چ فرقی میکنه

مگه رفتار خودش بد باشه ک خانواده شوهر جاریاشو بیشتر بخوان

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

چی باعث شده احساس کنی چشم دیدنتو ندارن؟

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2738

من جاری ندارم  ونخواهم داشت ولی دامادهاشون بیشتر ازمن دوست دارن حتی عروسی دخترشون قهر بودیم منو شوهرم باهاشون مارو دعوت تکردن  نه عروسی نه سیسمونی اون یکی دخترشون نه پاگشای دخترشون ولی دامادهاشون هم قهر بودن دنبال اونا بزرگتر فرستادن 

والا واسه من جاری بزرگه رو اصلا دوش نداشتن از وقتی من عروسشون شدم واسه لحبازی با من عزیز شد🤣🤣بعضی خونواده شوهرا مریضن کاریش نمیشه کرد

لطفا برای حل مشکل ازدواج خواهرم یه یا الله بگید❤

من و جاري هم 36 سالمونه

هر دو با هم تقریبا عروس شدیم 

من مثل شما عروس اول هستم با پسر دوم ازدواج کردم

فرق زیادی نمی‌گذارند برای ما

شاید هم میذارن ما دقت نمیکنم و اهمیت نمیدم 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

ببین بخدا قسم فکرمیکنی 

من دوتا کاری دارم تفاوت سنیمون سه تایی باهم ۷ساله یعنی بزرگه ۷سال ازم بزرگه دومی ۳سال خلاصه بگم پیش من میگن زهراخوبه پیش زهرا میگن مریم خوبه پیش مریمم میگن من خوبم 

الانم زندگیمو همین حرفاشون بهم ریختن املا 

جاریام خون گریه میکنن ازدستشون پیش منم مدام میگن که از جاریات یاد بگیر پیش اونام میگن اینکه ازهمتون کوچیکه از جفتتون بهتره 😂😂😂تازه سه روزه دروغاشونو فهمیدم

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
2706