2733
2734
عنوان

دقیقا موقعی که به همسرم نیاز دارم نیست :))

| مشاهده متن کامل بحث + 1178 بازدید | 75 پست
شوهر منم همینه هروقت از هرچی اعتراض میکنم اون مقصره ولی قهر میکنه ینی من اگه تلاشی نکنم برای اشتی شد ...

آره شوهر منم عین خیال ش نیست قهر باشیم 

اون مقصره و خودش هم قهر می کنه 

من احمق هم همیشه در حال منت کشی 

نمیدونم چرا با اینکه میدونم مقصر نیستم و روش زیاد میشه باز میرم منت کشی 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم کجای این مسیر اشتباه رفتم  تا تونستم فقط خدمت بهش کردم جوابم اینه

شاید همین خدمت زیادی دلیلشه عزیزم

و تو با هر بار صدمه دیدن از طرف آدما ...بیشتر به خدا نزدیک میشی 💛🌙:)  مهربونا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💛💕انشالله حاجت روایی همه💛💕
2728
بعضی مردا فک میکنن فقط خودشون مهمن و خسته میشن نیاز به استراحت دارن نیاز به تفریح دارن ولی زنها ضد ض ...

تف تو ذاتشون

که مردی و مردونگی را خراب کردن دیگه همه باهم باید بسوزیم

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
آره شوهر منم عین خیال ش نیست قهر باشیم  اون مقصره و خودش هم قهر می کنه  من احمق هم همیشه ...

بخدا از دلمون میخوریم بسکه دوسششون داریم طاقت نمیاریم اونا نباید سواستفاده کنن که متاسفانه میکنن شانس مام این بود😔

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....

اکثرا ی نظرو دارید😐 من یک عدد مجرد هسدم،من ترسیدم

و تو با هر بار صدمه دیدن از طرف آدما ...بیشتر به خدا نزدیک میشی 💛🌙:)  مهربونا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💛💕انشالله حاجت روایی همه💛💕
2738
بخدا از دلمون میخوریم بسکه دوسششون داریم طاقت نمیاریم اونا نباید سواستفاده کنن که متاسفانه میکنن شان ...

باور کن گاهی وقتا دوس داشتنم میره کنار.. باخودم میگم چ غلطی کردم چ گوهی خوردم