2737
2734
عنوان

خوش به حالتون خواهر برادر دارید 🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 922 بازدید | 63 پست

یه برادر دارم که عزیزدله خواهرشه 🥰🥰🥰🥰

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

واقعا یاد دخترداییم افتادم،تازه اون مانان باباشم شاغلن،عروب میان خونه،ولی ی چیزش خوبه کنار داییاشو مادربزرگودخترخاله هاشه.بااونا سرگرمه.

ولی درکل سخته.خودتو توخونه با کارای هنری سرگرم کن،نمد بافی،نقاشی،خیاطی ،سوخته کاری رو چوب با هویه،عروسک سازی،و...هرچیزی ک علاقه داری.کلاس بیرونم ک الان همه تعطیلن وکلا نمیشه رفت،توخونه خودتو سرگرم کن دیگه.

خب مامان باباها اشتباه مبکنن با تک فرزندی بچه هاشون،واقعا سخته برای اینده بچه.تکوتنهاباید عمرشو سرکنه

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اي باباااا رواني بيشعور! اگ مامان بابات پشتتن حتما بكن

بقران دلم میخاد ازدستشون فرارکنم

ن پدرم فوت کرده

مامانمم پشتشونه

برام دعاکن سه تابرادر دارم دوتاشون بزرگترن یکیش کوچیکتر

کوچیکتره تابچه بودخپب بود اونم الان شده بلای جونم

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

والا من دارم فاصله سنی مون زیاده به خاطر همین یه کم احساس تنهایی می کنم ولی واقعا درکت می کنم وقتی خودمو جات گذاشتم دیدم چقدر بده مثلا من درسته فاصله سنیمون زیاده ولی تاثیر خیلی زیادی تو اجتماعی شدن وبالا رفتن اعتماد به نفس و داشتن تکیه گاه تو من گذاشتن

میشه لطف کنید واسه امواتم صلوات بفرستین؟مرسی❤
2731

والا من ک دوتاشو دارم باز نه باهام بازی میکنیم نه حرف 

فقط دعواااااااا 

یکیمون میشه جومونگ 

یکی میشه تسو 

یکی میشه اون یکی اسمش چی بود ؟؟؟

بعد حملهههههههههه 

بعد بابام میاد هر سه تامونو تنبیه میکنه 

بعدش به خون هم تشنه میشیم 

برنامه‌روزانه امون😐

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2738
کاش منم خواهربرادرنداشتم

آخ که چقدر همه اینومیگن ازته قلبم درکشون میکنم

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

تو آینده بچه های این دوره زمونه ای همه تک فرزندن وطی ۲۰ تا ۳۰ سال آینده هم به شدت تنهان

من خودم تو خانواده ۵نفره بزرگ شدم دوتا داداش دارم و خواهر ندارم برعکسش همسرم فقط هفت تا بچه ان انقدر کیف میکنم میرم خونشون همه دور هم جدیدا نوه ها هم دارن ازدواج میکنن جمعیتشون بیشتر میشه

من یه پسر۴ساله دارم الان هم ۳ماهه باردارم همش میگم خدایا فرزندان من رو زیاد کن که زمان قیام امام زمانمون از خون من هم تو سربازان امام باشه کم کمش ۵تا میخوام بقیه اش با خدا

خواهربرادرخوبه ما توخونه دوخواهریم و یه برادر ۱۵ساله خیلی حال میده حوصلمون سرنمیره بیکارباشیم کشتی میگیریم دعوامیکنیم بزن بزن فوتبال رقص بازی کلا خوش میگذره اخرش مامانمون با سیم شارژر دنبالمون میکنه از بس سر وصدامیکنیم دوتابرادرزاده هم دارم اونام انگار میان سینمااصن دلشون نمیخواد برن خونه خودشون

ميفهمم چون دو تا نفهم داريم تو خونه منم بابام فوت شده اميدوارم زودتر از دستشون راحت شي خيلي سخته ...

میدونی ازدستشون خلاص شدم

اماخدا قشنگ ی نامردشو گذاشت توکاسم 

الان با ی بچه بازم مجبورشدم برگردم به این خفت وخاری

خیلی ناراحتم خیلیییی دلم از زمین وزمان گرفته که گناهم چی بودخداااااا

2706