2733
2734
عنوان

امروز رفتیم یه دختررو دیدیم.وقتی مارو دید چشاشو تنگ کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2252 بازدید | 83 پست
والا نگیرینش بهتره از الان از حالت نگاه کردنش هم حرف در اوردید ببخشیدا

😂😂😂😂😂😂😂😂

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
یعنی چی چشم تنگ کردن چیه من نمیدونم😂

من الان چشامو تنگ کردم شوهرم میگه چته قیافه تو سوسک میکنی 😐✋

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب طبیعیه شما رفتید اونو برانداز کنید

اونم شما رو با دقت دید میزده😁

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
2728
میشه بیشتر درباره ی تیک عصبی توضیح بدی؟ممنون میشم

عزیزم هر کی یه تیکی داره برا خودش 

مثل شوهرم همش دستشو میکنه تو موهاش یا چشاشو تنگ میکنه 

خودم با انگشت شستم میکشم رو لبم یا یه چیزی رو به بازی میگیرم مثل شال یا لباس 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
من الان چشامو تنگ کردم شوهرم میگه چته قیافه تو سوسک میکنی 😐✋

😂😂😂😂😂😝😝😝😝😝😝😝

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
چراانقدرشماها هرچی به ذهنتون میرسه به زبون میارین؟ چرامن براهر کلمه حرف که میخوام بزنم قبلش فکرمیکن ...

شما از یه رفتار بیخود و زشت جلوگیری میکنی.کارت درسته

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2738
یعنی اینوگفتی؟منظورت همین بود؟ پس کلا نفهمم هستم ببخشید

مگه من چی گفتم.مطمعنی درست ریپلای کردی؟میگم بخاطر ضعیفی چشم هست.وقتی عینک نزنن واسه دقت کردن اینجوری میکنن چشماشونو.

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
بخدا چه ایرادهای بنی اسرائیلی میگیرید ول کنید تروخدا فک کردین خودتون بی نقصید؟؟؟؟؟!!!!!ای بابا خونوا ...

والا😂😂😂😂😂😂

دستتون اشتباه خورده بود به جای چ پ تایپ کردین این بنده خدا هم دقت نکرده اشتباه تایپی هس که البته مشخ ...

فکر میکنم اون تیکه حرفشون که اشاره داره به دروغگویی دختر و عینگ نذاشتن را میگه ...

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2706