2733
2739

مثلا برا تغییر محل زندگیتون، تغییر خونه و این چیزا. مخصوصا برا راضی شدن پدرتون. چیکار می کنید؟ یعنی ی پدر خودش نباید بدونه که وقتی بچه دم بخت داره باید شرایط خودش رو خوب نشون بده؟ اگه طرف شرایط اش خوب باشه اما کاری نکنه. باید چیکار کرد؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😐😐 کی اینو گفته ؟ خودشو بالاتر از سطح خودشون نشون بده . مگه با همسایه قرارها ازدواج کنن

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
بگو دیگه بهش بگو نظرت چیه بریم یجا بهتر  یا بگو‌خونه دوستم فلان جاس فلان طوره خجالت میکشم

😑

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2740

من ۱۹سالمه و از همین الان بفکر مستقل شدنم حتما یکی دوسال دیگه خونه جدا میگیرم  تو شهری ک دانشگاه میخوام برم و از همین الان بهشون گفتم بهتره یه چیزایی رو رک و راست بگی کم کم ببحث و پیش ببر و اینکه همیشه رو خواسته هات پابرجا بمون حتما همون میشه

تو هم همچین شرایطی داری؟ 

بله،موقع ازدواجم خیلی اذیت شدم، الانم بخاطر خواهرام که نوجوون هستن باهاشون بحث میکنم. دیگه طرز فکرشون اینجوریه، مدل زندگی کردنشون اینطوره، سخت میشه تغییرشون داد متاسفانه. 

ن. نمیگم بالاتر ولی اندازه خودش هم نیست. 

دخی .چرا اینو میگی ؟ کسی چیزی  گفته ؟ یا خودت رو با دوستات مقایسه می‌کنی ؟

دخی .چرا اینو میگی ؟ کسی چیزی  گفته ؟ یا خودت رو با دوستات مقایسه می‌کنی ؟

ن کسی چیزی نگفته. مقایسه هم نمیکنم ولی وقتی آدم میتونه پیشرفت کنه و بهتر زندگی کنه چرا این کار رو نکنه؟ متاسفانه ی طوری هستن البته من خیلی میگم و تلاش میکنم. امیدوارم جواب بده. نمیدونم.