2733
2739

اصلا کسی هست مثل من بوده باشه؟😔

خیلی ساده میگم مثلا موقع ناهار و شام دلم میگیره خیییلی جوری که اشتهام کم میشه وقتی فکر میکنم من دارم میخورم ولی کسایی هستن که گشنه هستن

یا مثلا از خواب بیدار میشم میگم خداروشکر خونوادم پیشم هستن بعدش میگم خب مگه قرار بود کجا باشن؟همه الان تو خونه کنار خونوادشون هستن

میدونم اینارو خیلی ها شاید حس کنن ولی برا من واقعا داره به اختلال تبدیل میشه واقعا بیش از حد شده جوری که از هیچی لذت نمیبرم در حالی قبلا میبردم و کمک هم میکردم در حد خودم ولی الان آروم نیستم

یه چیزایی بهم بگین هر وقت اینجوری شدم یاد حرفتون بیفتم دیگه ادامه ندم بهش

از این کاربری دو نفر استفاده میکنند   من و دوستم نازی

به این فکر کن هرکس خدایی داره...تنهاش نمیزاره

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به این فکر بکن که نزار این افکار بیهوده لذت چیزهایی رو که داری ازت بگیره و برای داشته هات خدا رو شکر بکن و به این هم فکر بکن که مثلا وضع خیلی از اون بچه ها برای همیشه اینجوری نمیمونه🌼💙💙🍭💋❤💜💚💛💖🌹☺😊

عزیزی که داری امضام رو میخونی میشه برای حاجتم صلوات یا هر سوره ای که لطفته برام بخونی؟اگه خوندی ریپلای بکن که من هم برات بخونم☺😊🙏 زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت زندگی بهتر نشد...  
من خریدلباس که میرم اینجوری ام.قبلا خیلی ذوق میکردم ولی الان میگم دوتا لباس بیشترگرفتی ک چی؟ میدوتی ...

آااااای گفتی در حالی که خیلی ها هم هستن که چندین برابر ما خرید میکنن 

منم والا به نیازم لباس میخرم ولی این حرفو زدن قلبمو به درد میاره

2738
به این فکر بکن که نزار این افکار بیهوده لذت چیزهایی رو که داری ازت بگیره و برای داشته هات خدا رو شکر ...

خیلی ممنون 

چشم 

منم دقیقا همین جوریم مثلا دوست ندارم زیاد بیرون برم که ادمای نیازمند تو خیابون رو نبینم وقتی هم که م ...

اونروز یه آقایی بهم گفت جوراب میخری پیر بود 

منم واقعا به خاطر کرونا پول کاغذی ندارم همرام هی بهش گفتم آقا برو ندارم نمیخوام برو برو 

اونم التماس میکرد بعدش یادم رفت به بابام بگم اون بده دیدم همینجوری داره نگام میکنه گریم گرفت😢😢

اونروز یه آقایی بهم گفت جوراب میخری پیر بود  منم واقعا به خاطر کرونا پول کاغذی ندارم همرام هی ...

درکت میکنم گلم خیلی سخته

الهی به حق امشب کسایی که باعث عذاب کشیدن این ملت به طرق مختلف میشن لعنت کنه و زودتر شرشون رو کم کنه

2706