2737
2739

البته شما عروس بودید ممکنه ازین چیزا نبینید ولی من خیلی دیدم😂

شایع ترینش این بوده که همیییییشه یکی بود که یه کیسه فریزر میگرفت دستش باقی مونده غذارو میریخت تو اون که ببره بده به مرغ و خروساش😶

و خودمم ازین مادرشوهرایی که روسری میبندن میشینن یجا بدم میاد😶

اون لحظه که داری فیلم میبینی موسو تکون میدی تا بفهمی چقدش مونده،از لحاظ روحی یه همچین آپشنیو برا زندگیم نیاز دارم🙃

هن؟؟مادرشوهر بی روسری دوس داری؟

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 

عروس دست مادرشوهر بوسید😐

داشتن دوقلوهای خوشگلی که خدا بهم داده می ارزه به تمام نداشته هام  النا و هلنای عزیزم خیلی دوستتون دارم   میشه برای حاجتم سه تا صلوات بفرستی مرسی مهربون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

مادر شوهرایی ک روسری میبندن میشینن یه جا دقیقا چ شکلین؟😐🤦‍♀️

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤

اینکه بچه هاشونو ول میکنن وسط 

متنفرم از این کار 

عروسی های داییام و خاله هام به من میگفتن نذار بچه بیاد وسط منم میگفتم نیاید مامانشون چشم غره میرفتن بم😑 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

خب مادرشوهر چه کنه بیچاره بیا عین جمیله فقط قر بده😂

عروسی خودم مادرشوهر خواهرم یه ظرف غذا گرف ببره خونه خواهرم بیچاره خجالت میکشید بره بهشون بگه غذا بدن مادرم رف گف😒 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

توی فیلم عروسی ما یکی هست با حرارت بالا یه سره وسطه و میرقصه😂😂😂

حالا این ک چیزی نیست... عروسیه دیگه همه میرقصن! مسئله اینه ک نه مادرشوهرم میشناستش نه مامانم😐🤣🤣🤣

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨

تو عروسیم برادرم و برادرشوهرم اومدن ک سه تایی باهم برقصیم من روم ب سمت برادرشوهرم بود یهو دیدم از پشت سرم دخترخاله شوهرم اومد دقیقا بین من و برادرشوهرم قرار گرفت شروع کرد ب رقصیدن باهاش☹☹☹

2706