2733
2734

تو رژیم هستم و دو هفته گذشته و حدود ۳/۵ کم کردم الان حس میکنم وسواس فکری گرفتم و حدودا لاغر شدم دیگه ولی هر چی لاغر میشم بازم دلم میخواد لاغرتر بشم.همه میگن همه استخوان بالا تنم زده بیرون ولی خودم هنوز قانع نشدم.چرا هر چی لاغرتر میشم بازم دلم میخواد لاغرتر بشم؟

من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار

چجوری تو دو هفته ۳ کیلو کم کردی

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من 5 ماهه تو رژیمم، 27 کیلو کم کردم، کم مونده به وزن هدف برسم، الان همش با خودم میگم اخرش که چی😐

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
من 5 ماهه تو رژیمم، 27 کیلو کم کردم، کم مونده به وزن هدف برسم، الان همش با خودم میگم اخرش که چی😐

چیکار کردی😍

تاپیکای مفید منو تگ کنین ممنون 💋 من پای تمام آرزو هایم را امضا کرده ام رفیق 😍 من پای خواسته های بی حدِ دلم می ایستم و مردانه میجنگم برای ساختن خودی که آرزویش را دارم 💪 من ایمان دارم به قهرمان زندگی ام که هر روز و هرروز او را در آیینه میبینم 👑✌  سالها بعد زمانی که خودساخته شدم همین روزهارا به یاد می آورم که دخترِ بازیگوشِ درونم ، پایِ چه قراردادِ دِلی را امضا زده است ...🐰💕
2738
رژیم گرفتم 😁

😓😂منظورم شرح کامل بود چ نوع رژیمی

تاپیکای مفید منو تگ کنین ممنون 💋 من پای تمام آرزو هایم را امضا کرده ام رفیق 😍 من پای خواسته های بی حدِ دلم می ایستم و مردانه میجنگم برای ساختن خودی که آرزویش را دارم 💪 من ایمان دارم به قهرمان زندگی ام که هر روز و هرروز او را در آیینه میبینم 👑✌  سالها بعد زمانی که خودساخته شدم همین روزهارا به یاد می آورم که دخترِ بازیگوشِ درونم ، پایِ چه قراردادِ دِلی را امضا زده است ...🐰💕

من همینطور بودم ۵۰ شده بودم بازم فکر می کردم نه هنوز جا داره 😐 البته حیف نتونستم نگه دارم بدیش اینه آدم انگیزشو از دست میده.. 

شما آینه قدی لازم داری اینطوری بهتر میشه بفهمیم خوبیم یا نه

من همینطور بودم ۵۰ شده بودم بازم فکر می کردم نه هنوز جا داره 😐 البته حیف نتونستم نگه دارم بدیش اینه ...

بعد بعد این همه کاهش وزن با خودم میگم اصلا نسبت به قبل تغییر نکردم، با این که همه میگن نصف شدی🤦‍♀️😐

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
2706