2737
2739

من الان بستنی خوردم  روش نوشته بود 136 کالری  به نظرتون شام نخورم  جبران میشه؟ 😣

بعد حدود دو هفته خوردم

شما بستنی و اینام میخورین؟   تنقلاتتون چیا هستن؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به مناسبت میلاد امام رضا گروه بانوان ختم قران برای امام رضا به نیت حاجت روایی هر جزی که میخاید اعلام بدین تا اسمتون بنویسم و جز که انتخاب کردید بخونید واطلاع بدین  وقتش هم احتمال ۲ دو روز باشه

https://chat.whatsapp.com/HCMPiTp8myoGiZSjZeYBxB

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

تو رژیم نباید شیرینی های غیر مجاز بخوری هرچند کالریشو حساب کنی خودت میوه هایی مثل موز .انبه .هندونه رو بزار یخ بزنه میکس کن عین بستنی میشه سالم و کم کالری تنقلات میوه خشک مصرف کن

تا خدا با من است زمانه با من است .

مثلا من باید روزی 800 کالری بخورم

اگر بستنی بخورم و کالریم پر نشه شام میخورم

اگر کالریم پر شه و بشه 800 و گرسنه باشم شام کم میخورم بعدم یکم تو خونه راه میرم که بسوزه

یا فرداش کمتر غذا میخورم

2738
مثلا من باید روزی 800 کالری بخورم اگر بستنی بخورم و کالریم پر نشه شام میخورم اگر کالریم پر شه و بش ...

چقدر کالری مجاز هستید؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
1000تا کمتر میخورم از چیزی که مجازم😐😐

خو بعنی چند کالری میخوری روزانه 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻