2737
2739
عنوان

خانمابه دادم برسین

433 بازدید | 45 پست

ماهیچوقت بیرون نمیرفتیم ازموقعی که کرونااومده همش قرنطینه بودیم پریروزذیدم بچهام حوصلسون سررفته گفتم بزارم توکالسکه یه ذره ببرم بیرون حالشون عوض شه بعدگفتم برم ازبیرون بازارکه جایی خلوت بودیه ذره میوه بگیرم البته بارعایت نکات بهداشتیپس دعوانکنین چراتواین بیماریربردی بچهاروچون اصلاداخل بازارنبودوبیرون وخلوت وهواازادبود

یه زنی ایستادبه بچهانگاه میکردومیخندیدبه قران تاروموبرگردوندم که بگم چندکیلومیوه بده بچم اصلانمیدونم چطوری تواین یه ثانیه ازکالسکه پخش زمین شدرواسفالت بچم ۹ماهه س خدااون لحطه روبخیرگذروندولی اومدم خونه روزبعدش دوباره همینجوری نشسته یهوبرگشت وبازم افتاددیگه خیلی ترس برم داش براش بالشت ضربه گیرگذاشتم صبح بالشت ضربه گیرپشتش بودولی خواهرش هلش دادسرش ازبالشت اومدکناروضربه محکم خوردکف سرامیک الانم که بالشت بزرگتردرست کردم ازپشت چندبارافتادخداروشکرچیزیش نشدولی رف کنارمجسمه گچی منوعمش کشوندیمش کنارهنوننشستیم مجسمه روکشوندروخودش وافتادبازروسرش وپیشونش ورم کردوداخل شدمجسمه چندین تیکه شدروسربچم توروخداچیمارکنم سه روزه همش روسرش ضربهای محکم میخوره به قران این سه روزمدام کنارشم درحالیکه قبلاباخواهر۲سالش تنهامیزاشتم چیزیش نمیشدحس میکنم ازاون موقع که این زن اینجورنگاشون کرده اینجورچشم خورده منم ازاونایی هستم که اعتقادی به چشم زدن ندارم امابه قران این سه روزه باتمام وجودم اعتقادپیداکردم به چشم زخم چیکارکنم بچم هی نیوفته بالشت گذاشتم مدام هم گرفتمش ولی تاپاشه یه ضربهای محکم به سرش واردمیشه

به مناسبت میلاد امام رضا گروه بانوان ختم قران برای امام رضا به نیت حاجت روایی هر جزی که میخاید اعلام بدین تا اسمتون بنویسم و جز که انتخاب کردید بخونید واطلاع بدین  وقتش هم احتمال ۲ دو روز باشه

https://chat.whatsapp.com/HCMPiTp8myoGiZSjZeYBxB

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عجب چش نحسی داشته اسفند باید دود میکردی عزیز من

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜
توروخدابگین چیکارکنم طناب ببندم به پاش ودستم که نره بچرخه وبیوفته

به نظرم برو پیش یه مشاور

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!

هر چی زودتر صدقه بزار کنار یه مبلغ درشت .. بیرون میبریش گردنش و ان یکاد بنداز ...

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
2738

بسم الله😳😳😳😳

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
عصری درست کردم بعدش افتادبه قران نمیدونم چیکارکنم

صدقه بنداز اونم کم نه ... یه مبلغ حسابی

عزیزم یه اسپند دود کن

صدقه بده

آیه الکرسی بخونم تو صورتش فوت کن

کار خوبه خدا درست کنه ، سلطان محمود خره کیه
به مناسبت میلاد امام رضا گروه بانوان ختم قران برای امام رضا به نیت حاجت روایی هر جزی که میخاید اعلام ...

جز ۳۰ رو میخونم 

خدایابه امیدتو😍برای سلامتیُ ظهور امام عصر(عج)صلوات ⚘دوستان گلم: (ان شاءالله )درست هست لطفا توجه کنید⚘🙇‍
2706