2737
2734
عنوان

خواب عجیبی دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 48 پست
میگم شاید واقعا برام طلسم گرفته باشه...از یه طرف میگم چرا ایت الکرسی و سوره حمد؟

به نظرم بدبین نباش 

ولی اگه حس میکنی کسی طلسمت کرده من اینجا شنیدم سوره بقره رو ختم کنی باطل میشه

تاپیک بزن بپرس چجوریه ختمش

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
ایت الکرسی و حمد خوبن یعنی شما محافظت شدی و چون در گذشته کارهایی کردی که خوب بودن خدا ازتون مراقبت ک ...

من به این آدم خیلی خوبی کردم.از شرایط بدی که داشت بیرونش کشیدم و کمکش کردم بیاد بالا.به یه ثبات ه رسید شروع کرد زیر پای منو خالی کردن ه خودش جای منو بگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سید دعان یس گفته

دعا نویس؟ 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
نمیدونم گفتن این حرف فایده داره یا نه اما برادر من چندماهی هست فوت کرده...اون شب خیلی دلم گرفته بود ...

برای دفع شر و بلا ایه الکرسی رو ی کاغذ بنویس همیشه همرات باشه /واسه حل مشکلت بااون شریکت ک نمیدونم چیه جای نفرین چله حمد بگیر هرروز صبح باخلوص نیت یبار حمد ب نیت حل مشکلت بخون و بسپر دست خدا تا چهل روز🌹🌹

خدایا خودت بساز تُ بسازی قشنگتره❤
2738
من دیگه مشکلی باهاش ندارم کلا قطع ارتباط کردم.تموم شده

شاید اون هنوز باهات مشکل داره شاید اون ت فکر اینه ک بخواد برات دردسر درست کنه 

خواب بعضی وقتا ی هشدار 

خدایا خودت بساز تُ بسازی قشنگتره❤
من به این آدم خیلی خوبی کردم.از شرایط بدی که داشت بیرونش کشیدم و کمکش کردم بیاد بالا.به یه ثبات ه رس ...

خب این ادم ها زیادن و خوی خودشون بعدا نشون میدن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

عزیزم این مطلب رو خوندم جایی برای باطل کردن طلسم

اگر حس میکنی مورد طلسم قرار گرفتی، 

البته به نظرم به کسی بدبین نباش چون خیلی وقتها اتفاقی و سو تفاهمه که باعث میشه به کسی شک کنیم و انشاللخ که شما از طرف هیچکس مورد طلسم و... قرار نگرفتی

اگر احتمال می دهید مشکلات بوجود آمده سحر باشد ائمه علیهم السلام راه هایی برای ابطال سحر فرموده اند که به چند موارد اشاره می کنم:
امیر المؤمنین علی علیه السلام می‌فرمایند: برای علاج سحر هفت مرتبه بگوید: بسم الله و بالله و سَنشدُّ عضدک باخیک و نجعل لکما سلطانا فلا یصلون الیکما بایاتنا انتما و من اتبعکما الغالبون
.

«عَنْ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ ع قَالَ الْأَصْبَغُ أَخَذْتُ هَذِهِ الْعُوذَةَ مِنْهُ فَقَالَ لِي يَا أَصْبَغُ هَذِهِ عُوذَةُ السِّحْرِ وَ الْخَوْفِ مِنَ السُّلْطَانِ تَقُولُهَا سَبْعَ مَرَّاتٍ بِسْمِ اللَّهِ وَ بِاللَّهِ سَنَشُدُّ عَضُدَكَ بِأَخِيكَ وَ نَجْعَلُ لَكُما سُلْطاناً فَلا يَصِلُونَ إِلَيْكُما بِآياتِنا أَنْتُما وَ مَنِ اتَّبَعَكُمَا الْغالِبُونَ وَ تَقُولُهُ فِي وَجْهِ السَّاحِرِ إِذَا فَرَغْتَ مِنْ صَلَاةِ اللَّيْلِ قَبْلَ أَنْ تَبْدَأَ بِصَلَاةِ النَّهَارِ سَبْعَ مَرَّاتٍ فَإِنَّهُ لَا يَضُرُّكَ إِنْ شَاءَ اللَّهُ تَعَالَى» . ( مجلسی، محمد باقر، بحار الانوار، ج 92، ص 125)

استعاذه و پناه بردن به خداوند متعال با خواندن معوذتین (سوره‌های قل اعوذ برب الناس و قل اعوذ برب الفلق)( مجلسی، محمد باقر، بحار الانوار، ج 92، ص 128))

قرائت آیات 54 تا 56 سوره اعراف.( مجلسی، محمد باقر، بحار الانوار، ج 92 ص 32)

از رسول خدا صلّی الله علیه و آله نقل شده که بر هر یک از برگ و دانه اسپند ملکی موکل است که با آنهاست تا بپوسد و ریشه‌اش و شاخه‌اش غم و سحر را برطرف می‌کند.( قمی، شیخ عباس، مفاتیح الجنان، باب سوم)

2706