2410
2553
عنوان

خواب عجیبی دیدم

633 بازدید | 48 پست

من با یک نفر شریک بودم خیلی بدی بهم کرد خیلی تحمل کردم و به روم نمیاوردم اما یه جایی دیگه خسته شدم بهش گفتم از همه ی کاراش باخبرم.دعوا کردیم و اون بدوبیراه گفت و حاشا کرد و من کلا قطع ارتباط کردم.این قضیه مال ۷،۸ماه قبله.

حالا خواب دیدم شب هست. دارم تو کوچه ها پس کوچه ها میرم اون دختره یهو اومد خودشو چسبوند به من و شروع کرد حرف زدن و سریع رفت.من تعجب کردم چرا اینکارو کرده.رسیدم به خونه.اومدم از توی کیفم کلید بردارم که دیدم یه کاغذ خیلی بزرگ تو کیفمه بازش کردن خط اولش رو فقط خودم آیت‌الکرسی بود. اما ترسیدم تو خواب حس میکردم طلسمه. برگشتم نگاه کردم دیدم سرکوچه وایساده.شروع کردم بلند بلند نفرینش کردم گفتم الهی تقاص کاراتو همین دنیا بدی و خدا ازت نگذره و...اونم همینطور که داشت پوزخند میزد و مسخره میکرد یه کاغذ از کیفش درآورد. از اون فاصله تونستم بخونمش.روش سوره حمد بود. بعد همینطور که مسخره م میکرد و پوزخند میزد دور شد. تو خواب خیلی ترسیده بودم و حالم بد بود.

تو رو خدا تعبیرشو بهم بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

منم ی همچین خوابی دیدم تقریبا 

دیدم ی دختره بالباس سفید بلند نشسته رو ی تاب و داره ایت الکرسی و سوره حمد‌میخونه .روشو ک‌برگردوند دیدم خودمم و یه پوزخند و خنده شیطانی ب خودم کردم

ویی موهای تنم سیخخ شددد

منم دیشب خواب عجیبی دیدم.خواب دیدم تو مشهر پیش رهبر داریم نماز میخونیم رهبر انگار از دستم ناراحته کلا حالت چهرش عصبی بود کمی بعد موقع رفتن به من میگن بیا کفشاشو جفت کن بپوشه من میرم کفشاشو پاش میکنم میبینم یه پاش شکسته کج مونده کلا😕

یه صدقه بده و بگو خیره

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

بچه ها من خواب که میبینم میفهمم کدوم الکیه کدوم میخواد بهم خبری بده. این از اون خوابهاییه که میدونم میخواد خبری بهم بده اما نمیفهمم معنیشو.برای همین انقدر ذهنمو درگیر کرده

2706