2733
2739
عنوان

دلم خوراکی میخاااااد

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 43 پست
بچه بودیم هرکی خوراکی داشت خاله بازی میکردیم باهم میخوردیم😂😂😂منم میام باهات کلی بخوریم بی خیال عذ ...

ای جاااان

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آها خوب پس به نظرم یه مدتی سفت و سخت رژیم بگیید ر خیلی وزن کم کنید  بعد دیگه بخورید البته کم&nb ...

مرسی ازراهنماییت

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍
2728
یه دوست دارم مثل توعه ولی من استعدادچاقی دارم

اسم غذا اومد گشنم شد

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

تراکنش ناموفق.... 

عدم موجودی کافی

😅😅😅

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
2738
همه یه دوست دارن هرچی میخوره چاق نمیشه 😂تازه دوبارم سزارین کردم شکمم صافه صافه

دقیقا منم ی دوست دارم اینجور اون دنبال چاق شدم منم لاغری.حالامن چاقم نیستم ولی خب دوست دارم اسکلت باشم هر چی بخورم چاق نشم ولی کل عمرم درحال رژیم بودم.استعداد چاقی دارم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
چه رژیمی داری انقدر خوب کم کردی؟

الان کالری شماری.اولاش ک کلا حدف شیرینی و نان و ...بود الان شیریتی گاهی مبخورم ولی نان اصلا

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
اذیت نشدی ؟ریزش مو نگرفتی؟

نه اصلا ریزش مو نگرفتم.اتفاقا قبلش داشتم  الان خیلی کمتره.اولاش چرا چون رژیم خودم سخت بود ولی عادت کردم.برنج گاهی میخورم ولی بدون روغن .برنج بخور حتما اگه سبوسشم بخری بریزی روش اصلا ریزش نمیگیری ک هیچ پر هم میشه.نون خیلی چاق کننده اس با شیرینی.