2737
2734
عنوان

صمیمی ترین دوستم باهام سرد شده

3604 بازدید | 25 پست

خیلی دوست بودیم. من اول ازدواج کردم اما باهاش هنوز هم وقت میگذروندم و درد دل. اون دوست پسر داشت و باهام درد میکرد

اما بعدش با دوست پسرش کات کرد و سنتی ازدواج کرد

اما از وقتی عروسی کرده خیلی دیر به دیر بهم زنگ میزنه یا اگه من بهش بزنگم زود میگه کار دارم قطع میکنه. شاغلم نیست اخه

دوست عزیزم واسه تشکیل قلب نی نی م دعا کن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه کفش مجلسی ازش قرض گرفتم. همیشه باهم ازین بده بستون ها داشتیم. اما سریع بهم زنگ زده کفشمو بیار شوهرم دعوام کرده کفشمو ب کسی قرض دادم

من اینجوری بودم 🙄😲

طبیعیه اینجور مواقه طرف میترسه کاراش لو بره پیش شوهرش روابط دوستیشو قط میکنه

و خدایی که به شدت کافیست⁦♥️⁩ دل بسپار به حکمتش🍃عاشق کمک کردنم😍من یاد گرفته ام برایِ موفق شدن،هر ثانیه در حالِ تلاش باشم.یاد گرفته ام از هیچ کس جز خودم توقعی نداشته باشم.یاد گرفته ام در نهایتِ سختی و مشکلات هم بجنگم و امیدوار باشم.یاد گرفته ام که هیچ لذتی بالاتر از خوبی هایِ بی توقع نیست.و من خوب خواهم بود،حتی اگر همه ی جهان بد باشند،و من امیدوار خواهم بود،حتی اگر یاس و نومیدی،بر پیکره ی عالم،سایه گسترده باشد و من موفق خواهم شد،حتی اگر تمامِ جهان بگویند ؛ ممکن نیست.من نقطه ی پرگارِ دنیایِ خودم هستم،این منم که تعیین می کنم فردای من چگونه خواهد بود !
2738

بنظرم مزاحمش نشى بهتره...به هر حال ازدواج كرده  و شرايطش با مجردى خيلى فرق ميكنه تو اينجور موارد بايد طرف مقابل درك كرد وقتى اينطور رفتار ميكنه يعنى ميخواد رابطه رو كم كنه و شايدم قطع.

حالا شما اصرارت برا ز زدن بهش چيه!؟

دیگه ازدواج داریم.تا ازدواج;|

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
طبیعیه اینجور مواقه طرف میترسه کاراش لو بره پیش شوهرش روابط دوستیشو قط میکنه

منم همین حدسو زدم

اون باید منو بعد از ۱۲ سال بشناسه که همچین آدمی نیستم 

💔💔💔💔💔💔

2706