2737
2734
عنوان

دعای برگشت معشوق

1911 بازدید | 28 پست

خودم  لهش کردم بخاطر پنهانکارریش 

میخوام برگرده 

یه کاری دارم باهاش چکار کنم که برگرده؟؟

چی بخونم دعا ؟؟

هر چی میخونم احساس میکنم تاثیر نداره؟

یه چی بگید زود تاثیر کنه

دعای همت واراده میخوام

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

چیکار داری باهاش؟

اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم مرسی که فرستادی دعا کن خوشبخت شم  .. چه دعایی کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل ، گریه ات از سر شوق ، روزگارت همه شاد ،سفره ات رنگارنگ و تنی سالم و شاد ..... که بخندی همه عمر 🌺👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیشه که😔 چی خورده تو سرت؟

اهان تینوش تویی ندیدم کاربریتو  

فحشش بده 

بنظرم با یک کیس خفن اکی شو

ما اشتی کردیم راستی 

میدونی بنظرم انرژی‌های منفی رو زیاد داری جذب میکنی عشقم بیا توی فضای مثبت و پرانرژی 

2738
دادم بدجور  م دادم فحش میگم ادم خفن خب از کجا گیر بیارم؟؟

توی حیطه کاری خودت

یکم اعتماد مامانت اینارو جلب کن بعد دوباره برو سرکار

ببین با هم رشته‌ای و همکارت خیلی بهتر میتونی کنار بیای 

البته فرهنگام بخونه

در یک سطح خانوادگی باشید اینارم بررسی کن.

توی حیطه کاری خودت یکم اعتماد مامانت اینارو جلب کن بعد دوباره برو سرکار ببین با هم رشته‌ای و همکار ...

مساله اینه

من دیگه دل و دماغ هیچیو ندارم😔

تنها چیزی که علاقه دارم 

کلاس تنیس برم😬

2706