2737
2734

پایان نامه که یه تکنیک نداره.اینجاهم نمیشه توضیح داد هربخشش هرخطش باید سبک خودشو داشته باشه

من کلی تو نتو روش تحقیق و ازاستادا کمک گرفتم

دردم از یار است و درمان نیز هم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوام خودم بنویسم 

منم خودم نوشتم. ولی اول یه پایان نامه بگیر ازدانشگاه. ببین هربخش چند خطه حدودا،تو هر بند باید چه اطلاعاتی بیاد

مثلا تو چکیده اولین خطا باید بگی تحقیق حاضر درمورد فلانه(موضوعت) که بروی فلان افرادانجام شده

بعد بگی چرا بفکرنوشتن این موضوع افتادی.(مثلا دیدم درمورد فلان قسمتا ازاین موضوع کلی کارشده ولی این قسمت هنوز تحقیق صورت نگرفته ومبهمه)یعنی یه گپ اطلاعاتی تواین موضوع پیدا کردی

من خودم یه پایان نامه گرفتم از کتابخونه دانشگاه.البته ندادن فقط توکتابخونه خوندمش

تو یه دفترچه نوشتم که روی جلد چیا اومده،کدوما اول کدوما دوم

بعد پایان نامه چند بخشه درهر بخش چه اطلاعاتی نیازه بدم.تو کدوم بند چه اطلاعاتی بایدبیاد و...

چندتا مقاله هم نزدیک ب موضوعت پیداکن بخون.میتونی خیلی ازشون استفاده کنی

2728

اصلا فکرنکن کار سختیه.کمی زمان برهست وآدم وسطاش خسته هم میشه ولی بالاخره تموم میشه. کافی نتیا درعرض چندهفته یه پایان نامه میدن بیرون!!! منو شما چطور نمیتونیم

2738
میخوام خودم بنویسم 

وقت بخیر

پایان نامه یک اصول نگارش کلی داره که متناسب با هر دانشگاهی میتونه متفاوت باشه.

اما از تکنیک اگه منظورتون روش کار باشه که متناسب با رشته و موضوع انتخابی تعیین میشه.

بیس اولیه نگارش پروپوزاله که باید متناسب با اون پیش برید.

باز اگه سوالی مد نظرتون بود بپرسید؛ پاسخ میدم.

مدرس و مشاور حوزه تحقیق و پژوهش های علمی
وقت بخیر پایان نامه یک اصول نگارش کلی داره که متناسب با هر دانشگاهی میتونه متفاوت باشه. اما از تکن ...

سلام ممنون

تا فصل سوم نوشتم تنها پارقیها مونده و نوشتن منابع 

رشته من روانشناسی رشته شما چیه؟

سلام ممنون تا فصل سوم نوشتم تنها پارقیها مونده و نوشتن منابع  رشته من روانشناسی رشته شما چیه؟

درس روش تحقیق رو برای دانشجوهای فنی مهندسی و علوم انسانی تدریس میکنم. تقریبا با کار پژوهشی اغلب رشته ها آشنایی دارم.

مدرس و مشاور حوزه تحقیق و پژوهش های علمی
2706