2737
2734

تاپیکشونو باز نکن اتفاقا هر چی بیشترم بترسی بهتره رعایت میکنی به هیچ زبونی بعضیا هدایت نمیشن البته دور از جون شما

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ ..ﮔﺎﻫـﯽ ﺑﺎ ﮐﺴانی ﺳﺎﺧﺘﻪ!ﮔﺎﻫــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ...ﮔﺎﻫـــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ؛ ﮔﺎﻫﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ ... ﮔﺎﻫــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ!ﮔﺎﻫــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ ..ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ؛ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳـــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــﻮﯾﻢ : ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ "ﺁﻣﻮﺧــﺘﻪ ﺍﻡ "...ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ... ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ ...اﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..ﻣــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ...!!ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ ...🌼  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از کجا میدونی سرماخوردگیه با این همه علائم مشابه؟

بعدشم ترس نداره همین الان بگیری بهتره تا توی پاییز پاییز اوضاع بدتر میشه و مریضیش به مراتب سخت تر و حتی تشخیصش چون آنفولانزا توی پاییز زیاد میشه

طوری نیس سیستم ایمنی بدنت رو تقویت کن همه چی اوکی میشه

نترس ترس بدترت میکنه

دم نوش آویشن دم نوش زنجبیل و آب لیمو و عسل زیاد بخور 

آب و نوشیدنی بدون قند و شکر با قند طبیعی زیاد بخور در حدی ک شده هر نیم ساعت بری دستشویی

داروی امام کاظم برای تقویت سیستم ایمنی عالیه قبل خواب نصف یک قاشق مرباخوری ازش بدون آب با بزاق دهان بخور تا دوساعتم نه آبی چیزی بخور

میوه و سبزیجات زیاد غذاهای قوی بخور خلاصه سیستم ایمنیتو تقویت کنی چیزیت نمیشه

کرونا هم نباشه باز ضرر نکردی به خودت رسیدی برای اطمینان بیشترم دو هفته جایی نرو

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
2740
خوش بحالت چقدر ریلکسی!چه علاعمی داری از کجا فهمیدی داری

خداروشکر من اوایل تب داشتم و بی حالی و گلو درد

الان ابریزش چشم و بینی که فک کنم حساسیت باشه این 

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....
من کرونا دارم سوال داری بگو بدنم کمکت کنم

درد قفسه سینه و درد کمر پشت قفسه سینه هم داشتی؟ 

من چندوقته درد دارم و تنگی نفس آلرژی هم داشتم کلا موقع مریضی تنگی نفس میگرفتم ولی الان قفسه سینه ام درد میکنه البته از معده درد شدید و نفخ و سوزش شروع شد میگم یوقت بخاطر معده اس ممکنه معده درد درد قفسه سینه هم داشته باشه!؟

بنظرم بزنن بلکه چندتا احمق بترسن و رعایت کنن، نه عروسی و... 

اون احمقا ک شما میگی اگه قرار بود با دیدن تایپیک رعایت کنن که تا حالا این همه صدا سیما و فضای مجازی جار میزنن ک نرین مراسم نگیرین رعایت میکردن

درد قفسه سینه و درد کمر پشت قفسه سینه هم داشتی؟  من چندوقته درد دارم و تنگی نفس آلرژی هم داشتم ...

ما یکی از فامیل هامون فک میکرد قلبش درد میکنه بعد فهمید معدشه 

برو دکتر خودتو راحت کن عزیزم

من این اعلاعم رو نداشتم اما تو هر نفر یه جوری خودشو نشون میده

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....