2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخخ نه من تو کشوی کابینت میزارم . یه بار یه بچه اومد خونمون شوهرم رفت ازون کشو اورد خوراکی داد بهش ...

😂😂😂

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
2728
تازه راحت با موهای ژولیده با شلوارک گل گلیت رو مبل لم بدی کسی ازت کار نخواد کنترل دستت باشه اووووووه ...

واااااای اره دقیقا . خدایی من خیلی ازین خوشبختی ها دارم نمیدونم اگه یه روز ازم سلب بشه چیکا کنم . الانم مبخوام همگناهو ببینم . من شهرم ۲۴ ساعت سرکاره ۲۴ ساعت خونه . 

مثلا امروز سیبزمینی سرخ کرده خوردم ناهار انقده حال داد شوهرم ک نمیخوره 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
واااااای اره دقیقا . خدایی من خیلی ازین خوشبختی ها دارم نمیدونم اگه یه روز ازم سلب بشه چیکا کنم . ال ...

واییی یعنی یه رو اون میاد تقویتت میکنه توی اون روزی ک نیس همه چی میخوری😅😅😅

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد
2738
عزیزم دعوام نکن منم خیلی وقت بود نخورده بودم شاید هفت هشت ماه بیشتر بود. چشم ولی کم میخورم

افرین 

من8ساله نمیدونم طعم این خوراکیا چیه 

فست فود نمیدونم چه مزه ایه

تنها روغنی که مصرف میکنم درحد خیلی کم روغن کنجد

حالا شوهر من یواشکی من اینکارا رو میکنه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
واییی یعنی یه رو اون میاد تقویتت میکنه توی اون روزی ک نیس همه چی میخوری😅😅😅

تازه میخوایم نی نی دار هم بشیم اگ الان بفهمه ک دیگه خیلی خیلی ناراحت میشه

امید زندگیم دوقلوهام😍 
 تازه میخوایم نی نی دار هم بشیم اگ الان بفهمه ک دیگه خیلی خیلی ناراحت میشه

وای پس نخور

منم یکساله نخوردم چون میدونستم میخوام اقدام کنم

الانم منتظرم بارداری تموم شه استارت بزنم😅😅😅

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد
واااااای اره دقیقا . خدایی من خیلی ازین خوشبختی ها دارم نمیدونم اگه یه روز ازم سلب بشه چیکا کنم . ال ...

خیلی دوست داشتم اینجوری تنها باشم خدا همه ارزو هامو ول کرد تنها این ارزومو جوری برام براورده کرد خداییش به گوه خوردن افتادم

تاریخ99/9/9هیچی نمیخام 
2706