2733
2734
عنوان

داروهای مریضای کرونایی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 95 پست
نمی‌دونم دقیقا چنده ولی بدنش خیلی داغه

خب داغي رو اينا ميگن مهم نيست و حتما بايد عددشو بگي. الان زنگ بزني ٤٠٣٠ همينو بهت ميگه. تجربه منه 🤙 عزيزم حتما دماسنج گير بيار و اينكه به نظرم بيمارستان كرونا اصلا مادرتو نبر. من خودم نداشتم رفتم بيمارستان ماسكم پاره شد الان علايمشو دارم دوباره. بيمارستان بايد خودشونو بمالن به دستگاه سي تي و اونجا آلودس. اگر هزينش واستون مشكلي نيست مادرت رو ببر ازمايشگاه هاي بيرون تست حلق بدن. بعدشم جواب هر چي شد چه مثبت چه منفي ببرشون دكتر حتما. و اينكه اگر هم ميتوني اكسيژن خونشون رو بسنجي توي خونه با پالس اكسيمتري الان خيلي خوب ميشه. چون معيار بيمارستان واسه بستري اكسيژن خون پايين ٩٣ هست. 

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خدانکرده مبتلا باشه دیگه فرقی نمیکنه فضای بیمارستان چی باشه.خودت دوتا ماسک بزن و با رعایت برو

چرا عزیزم فرق میکنه.ممکنه ضعیف گرفته باشه ولی شدیدبسه

میتوانم ذهن شما را هم طراحی کنم😍
اگه خدانکرده مبتلا باشه دیگه فرقی نمیکنه فضای بیمارستان چی باشه.خودت دوتا ماسک بزن و با رعایت برو

اگه تافردا بهتر نشه میبرمش  

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
2728
علائم اولیتون چی بود؟ کی گرفتید؟ خوب شدید کامل؟

من اوايل اسفند گرفتم و اواسط فروردين خوب شدم. سرفه هم اواخر خرداد خوب شد. كامل خوب شدم. همه علايم كرونا به جز تنگي نفس رو داشتم... سرفه حالت تهوع سر درد بدن درد سرگيجه تب بي اشتهايي و كلا همه علايم 

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️
2740
مگه میشه نره دکتر؟؟باید بره به هرحال چیزی نباید سرخود بدن بدتر بشه

ن باید بره تست بده

و اگ مثبت بشه دکتر نمیخاد بره زنگ میزنن

تنهادرصورتی میتونی بری ک تنگی نفس شدید بشه

میتوانم ذهن شما را هم طراحی کنم😍
مادرم وقتی از بیمارسنتم مرخص شد بهش ویتامین سی دی ایی و منیزیم دادند خودمون هم براش یه شربت ایمونس ...

ریه شون درگیر شده بود؟

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
2706