2733
2734
عنوان

بچه ها به نظرتون کروناس؟

355 بازدید | 47 پست

شوهر من چند روز پیش مشکوک بود تست داد منفی شد حالا خودم اصلا نمیتونم سرپا بشم تو سرم خالیه گاهی نفسم تنگ میشه همش دست و پام یخه آب دهنمو قورت میدم انگار ی توده تو گلومه .اینم بگم ده روز شوهرم قرنطینه بود و ما فکر می‌کردیم کروناس همش دسشویی ضد عفونی میکردم ممکنه بخاطر وایتکس اینطور شده باشم یا خودمم کرونا دارم

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تست بده حتمن

بدبختی تست نمیگیرن شهر ما از شوهرم به زور گرفتن

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
2738

بچه ها شهر ما قرمزه تست نمیگیرن

یه خبرخوب  وزیربهداشت گفته تاآخرپاییزواکسنشوواردمیکنن🙌🙌🙌

اگه زنده باشم تا اون موقع

2706