2737
2734
اون چیه دوست عزیز؟

منظورم اونیه ک باهاش هستیه

اگه میشد کسی چهره خودشو تغییر بده و شبیه کسی بشه خیلیا این کارو میکردن و خب میشه چشم ولب و بینی و گونه و فک و... عوض کرد ولی نمیشه شبیه کسی شد اونم هانده ک چهره طبیعیی داره

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۶ سالمه توتاپیک اولم همه چیو نوشتم ولی اینم بگم نامزد قبلیش شبیه هانده بوده هرچی فیلم داشته از هاند ...

خودت باش لطفا

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2731
یاابوالفضل عقدیم

عزیزم رو راست بت بگم با این بچه بازیا باد تورو میبره تو زندگی.یعنی خییلی برات مشکل پیش میاد.

شما شرایطش هست بهم بزنید؟جداشید

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
یه جورایی بین شخصیت خودم‌وآدم ها گیرکردم

یکم دیگه یاد میکیری تو همینطور ک هستی با ارزشی.

صورت پیر میشه ولی همه یادشون هست طرف مهربون بوده و هست ظاهر ماندگار نیست.

تقصیر خانوادته ولی

2738
عزیزم رو راست بت بگم با این بچه بازیا باد تورو میبره تو زندگی.یعنی خییلی برات مشکل پیش میاد. شما شر ...

چرا؟دوستش دارم ولی نمیدونم چطوری عشقم رونشون بدم هیچی یادمون ندادن

معرفی میکنم خانم وکیل هستم تونیروی انتظامی کارمیکنم
یکم دیگه یاد میکیری تو همینطور ک هستی با ارزشی. صورت پیر میشه ولی همه یادشون هست طرف مهربون بوده و ...

من دیگه خانواده ندارم دوستشون ندارم

معرفی میکنم خانم وکیل هستم تونیروی انتظامی کارمیکنم

نرخ روز دستم نیست

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
چرا؟دوستش دارم ولی نمیدونم چطوری عشقم رونشون بدم هیچی یادمون ندادن

عزیزم شما امادگی زندگی مشترک رو ندارین.

حتی اگر دوسداشته باشی با کارات و جواب های اون ک در اینده میده رابططتون خراب میشه.

خخخخخخخ پس برو اونور جراحان اینور دودی ازشون بلند نمیشه 

اتفاقا از اونور میان اینجا جراحی زیبایی میکننا

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2706