2733
2734
عنوان

چهل میلیون از طلاهامو فروختم،با پولش روزی ۱ میلیون درامد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 45779 بازدید | 1210 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بچه ها در مورد صندوق آگاس که با کد بورسی میتونیم بخریم اطلاعی دارین؟ من میخوام اونم بگیرم ، نظرتون چ ...

آگاس خوبه؟من آسام خریدم خوبه بد نیس از صندوق از سهام بهتره بنظرم

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤
منم نقش جهان گذاشتم فک کنم خوب باشه 

چقد گذاشتی عزیزم روزانه چقد بهت سود میده منم احتمالا تو این صندوق سرمایه گذاری کنم

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤
خوبه

چقد روزای اول که تاپیک زدین در مورد صندوق گیج بازی در می آوردم، در مورد ثبت‌نام صندوق، تقریبا بیشترشون اسم نوشتم خخخخ، عقیق اعتبار سهام ایرانیان سپهر نقش جهان، یکم آبان، کاردان بزرگ، ولی دیگه همون نقش جهان واحد خریدم، همیشه 12 میلیون بود دیگه من دلم میخاست اعتبار سهام ایرانیان پول واریز کردم که برگشت خورد گفت جا نداره منم ناامید بودم نقش جهان رو دیدم تا تجزیه شده، دیگه سریع اسم نوشتم، هامیرا جان ممنونم بابت راهنماییت، یادمه اردیبهشت بود من نمیدونستم باید کجا برم برای صندوق با شوهرم می‌گفتیم کجابریم و اینا تا این تاپیک رو دیدم. 

عزیزم تو چه مدت ۷۰۵ تومن سود داده؟ یه روز؟  هفته پیش اصلا سود نداد؟

این سود دیروز هست، روزای قبل هم سود میداد ولی کم، تا ثبت شد هم چند روز طول کشید و خورد به پنجشنبه و جمعه اول 12 گذاشتم سه روز پیش تقریبا 10 میلیون دیگه گذاشتم. 

2706