2737
2739
عنوان

چهل میلیون از طلاهامو فروختم،با پولش روزی ۱ میلیون درامد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 45717 بازدید | 1210 پست
برای پرینت باید سایزشو کم میکردی تو یه برگه چاپ شه فکر کنم یه برگه بود اونی که من چاپ کردم

راستی یه سری صندوق سپهر اسم نوشتم ولی وارد نبودم فرم مشخصات سرمایه گذار رو ردکردم ولی عکس و کارت ملی و شناسنامه رو گذاشتم تایید شد ثبت‌نامم. چون اولش نمیدونستم باید برم چاپ کنم و اونجا فایل رو بزارم یعنی مشکلی پیش میاد، شوهرم هم چهارشنبه رفته بوده بانک صادرات بهش گفته بوده ریس بانک برین فرم و صندوق اسم بنویسید با کارت ملی و شناسنامه بیاین، ولی حالا اطلاعیه زدن که فعلا نمیشه

راستی یه سری صندوق سپهر اسم نوشتم ولی وارد نبودم فرم مشخصات سرمایه گذار رو ردکردم ولی عکس و کارت ملی ...

ببین صندوقهاروازتوبرنامه سیگنال نگاه میکنی؟؟برای ثبت نامش چی کجامیری؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای یکم آبان صندوق‌ش اسم نوشتم جواب داد که بعد از یه روز کاری تایید میکنه بعد اینجا فرم مشخصات نمی‌ ...

نترس کاملا امنیت دارن

برو سوابقشون ببین

هرکدوم بالای ۱۰ سال سابقه دارن،کلاهبردار بودن که امون سال اول جمع کرده بودن رفته بودن

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
برای یکم آبان صندوق‌ش اسم نوشتم جواب داد که بعد از یه روز کاری تایید میکنه بعد اینجا فرم مشخصات نمی‌ ...

اینم فرم مشخصات دهره ولی چاپی نیست آنلاینه

مگه مشخصات و شماره حساب و.... ندادی؟

خب همون میشه فرم مشخصات دیگه

2731
راستی یه سری صندوق سپهر اسم نوشتم ولی وارد نبودم فرم مشخصات سرمایه گذار رو ردکردم ولی عکس و کارت ملی ...

سپهر فعلا تعطیله

بیخیالش شو کارت گیر میکنه

یکم آبان خیلی خوبه خواهرزاده شوهرم اونو گرفته

بله داخل سایت یه فرم هست اونو پرینت کنید پر کنید عکسشو براشون بفرستید خب شانس شما بوده دیگه،تا بست ...

جمعه میشه ثبت نام کنم یا صب کنم تا شنبه ؟

ﺍﺯ ﭘﯿﮑﺎﻥ ۵۷ ﮐﻪ ﯾﮏ ﭘﺴﺮ 5 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻨﺎﺭ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺳﺒــﻘﺖ ﮔﺮﻓﺖ , ﻣﺎﺷﯿﻦِ ﺑﺎﺑﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻣﺎﺷﯿﻨﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺗﻨﺪﺗﺮ ﻣﯿﺮﻩ ...
2738
فک کنم بشه

ثبت نام که کنم باید همون لحظه پولو واریز کنم براشون ؟ 

بعد باید از حساب خودم براشون واریز کنم یا شوهرم میشه پولو بریزه براشون ؟

ﺍﺯ ﭘﯿﮑﺎﻥ ۵۷ ﮐﻪ ﯾﮏ ﭘﺴﺮ 5 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻨﺎﺭ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺳﺒــﻘﺖ ﮔﺮﻓﺖ , ﻣﺎﺷﯿﻦِ ﺑﺎﺑﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻣﺎﺷﯿﻨﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺗﻨﺪﺗﺮ ﻣﯿﺮﻩ ...
ثبت نام که کنم باید همون لحظه پولو واریز کنم براشون ؟  بعد باید از حساب خودم براشون واریز کنم ...

نه هر موقع که بخوای

اساسنامه ها و امیدنامه هاشو خوب مطالعه کن که ببین چجوری باید پولو براشون بریزی

نه خودت باید بریزی،فیش واریز و...همه باید به اسم خودت باشه

کدوم صندوق ثبت نام کردی؟؟

دیدتو بلند مدت قرار بده ها

نه هر موقع که بخوای اساسنامه ها و امیدنامه هاشو خوب مطالعه کن که ببین چجوری باید پولو براشون بریزی ...

هنوز صندوق انتخاب نکردم نمیدونم فعلا در گیجی به سر میبرم

سپهر فعلا تعطیله بیخیالش شو کارت گیر میکنه یکم آبان خیلی خوبه خواهرزاده شوهرم اونو گرفته

برای یکم آبان پول رو الان ریختن؟ اینترنتی پرداخت کرد؟ یجاش هم که فرم صدور گفته که عکس فیش رو بزارید، منظورش اینه که بانک پرداخت حضوری کردید؟ 

2706