2752
2734
عنوان

چهل میلیون از طلاهامو فروختم،با پولش روزی ۱ میلیون درامد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 45779 بازدید | 1210 پست
طلای آب شده چطوره از کجا بخریم؟قیمتش چطوره

از طلا فروش به مقدار پولی که میدی یه تیکه طلای اب شده میده روشم مهر مخصوص داره فاکتوذم میده فروختنی ام مثل سکه کارمزد نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درگیری ذهنی نداره خواهر من این همه نت در طول مصرف الکی میکنیم یه برنامه هست به اسم سیگنال دانلود ...

میشه از اپلیکیشن سیگنال عکس بفرستی؟ چون چندتا هست یا توضیح بده شکل اپلیکیشن چه جوریه

با احمق ها بحث نمیکنم   
از طلا فروش به مقدار پولی که میدی یه تیکه طلای اب شده میده روشم مهر مخصوص داره فاکتوذم میده فروختنی ...

ینی همون قیمت طلا باید بخریم یاارزونتر؟

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....
عزیزم ممنون که گفتی میشه دقیق بگی الان من که پول نقد دارم چجوری میتونم ببرم توی این صندوق که شما میگ ...

اول صندوقی که میخوای توش سرمایه گزاری کنی رو انتخاب کن

بعد لینک ثبت نام دارن،ثبت نام کن

بعضیهاش احراز هویتش حصوری هست بعضیها مجازی

احراز هویت شو و پولتو براشون شبا کن

۱ الی ۳ روز کاری طول میکشه واحدات صادر شه،هر وقتم خواستی ابطال کن

سودشم هر روز میتونی از حساب کاربریت بری ببینی

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
ن عزیزم خاهر من24تومن گذاشته سود روزانش1تومنه

شما بیا از سیر تا پیازو بگو بی زحمت شاید چیزی حالیم شد.

چقد سود میده

رشد منفی داره یا ن

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
پس یک ساعته چی دارم تایپ میکنم والا نیش زبونتون خستگی تو تن آدم میزاره خب ۷ ص سوال یهو اومده من ب ...

اگه راسته کلی دعای خیر پشت سرت خواهد بود

برنامه سیگنال چطوره؟میشه شات بگیری؟

بریم بانک صادرات بگیم صندوق سپهراول

با۲تومن پول هم میشه؟

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....
اول صندوقی که میخوای توش سرمایه گزاری کنی رو انتخاب کن بعد لینک ثبت نام دارن،ثبت نام کن بعضیهاش اح ...

این ک بورسه.😐😐

نیس؟

اخه قبلا چیزای  گفتن ک اینجوری بود در مورد بورس ثبت نام کردن

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
2706