2733
2739
عنوان

میخوام مامان شم

1585 بازدید | 46 پست

سلام تورو خدا دعام کنین مامان شم ۱۸ سالمه دوساله ازدواج کردم شوهرم بچه نمیخواد حتی منم نمیخواد دوسم نداره عشق سابقشو فراموش نکرده  حداقل شاید بچه بشه همدمم که اونم نمیشه  شاید شوهرم فکر اون خانمی کع ازدواج کرده بزار کنار چون بهم گفته گفته اون خانم داره جدامیشه تورو میخوام طلاق بدم اونو بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وایی

بچگی نکن اگر واقعا طلاقت بده چی اول جوونی که چه عرض کنم اول بچگی باید ی بچه تنها بزرگ کنی

هیچ مردی بخاطر بچه زنش نگه نداشته

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2738

اصلا فکر بچه دار شدن به سرت نزنه که هم خودتو بدبخت میکنی هم اون بچه رو 

پس فردا بخوای طلاق بگیری با یه بچه یکی دو ساله خدایی نکرده آواره کوچه خیابون میشی

اینی که من میبینم با اومدن بچه ادم نمیشه این وسط فقط تو و اون بچه بیچاره علاف میشین 

بغلم کن که من از همه خستم توی این دود و دم غم میکشم از تو نفس من بغلم کن همین جوری که هستم بغلم کن که شکستم بغلم کن که من از دنیا بردیم عشق و آرامشو باور کن باتو دیدم 

نکن عزیزم خواهرانه میگم. یعنی بچه بیاری خودت و بچه رو بدبخت میکنی. دلت برا اون طفل معصوم بسوزه. همچی فقط مالی نیست که بچه محبت نبینه داغون میشه. من جیگرم برا بچه هایی که تو خانواده ی بد بزرگ میشن کبابه. نکن

چطور انقدر واضح روش میشه بت این حرفارو بزنه ،شاید شوخی میکنه که البته شوخیشم خوب نیست و دلسردی میاره

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
2706