2733
2734

مگ دنیا اومد 

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله حتما ان شاالله البته باز بستگی به شدتش داره بچه منم همینطوری شد خداروشکر چند روز بستری بود خوب ...

چه جوری فهمیدین؟ علائمش چیه ای خدا من تا برسم به آخرش سکته میکنم . هر روز چیزای عجیب غریب تری می شنوم 

2740
چه جوری فهمیدین؟ علائمش چیه ای خدا من تا برسم به آخرش سکته میکنم . هر روز چیزای عجیب غریب تری می شنو ...

نفهمیدم 

یعنی چند هفته آخرو سونو نرفتم ولی سری آخر بهم تذکر داد دکتر محل نذاشتم فک کردم الکی میگن 

موقع زایمان مشخص شد بستری شد

اگه خدایی نکرده مشکلی باشه تو سونوها مشخصه نترس چیز عجیب غریبی نیس 

سونوهای آخر برا همین چیزاس من فک کردم الکی میگه دکترم

تاریخ عضویتم😅😅
2706