2733
2739

من هم چنان بو و مزه ها رو نمیفهمم که دوستان سایت گفتن کروناس دیگه واقعا خستع شدم موندم چیکار کنم 

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا

منم نمیفهمم نزدیک1ماهه😕

چادرم👑بندگی منه♡👇                                  آهای خانمی که الکی واسه تاپیکم گزارش زدی واست خیلی متاسفم همچنین واست دعامیکنم که اون حس تنفر روبخاطر به کرسی نشوندن حرفت خداازت بگیره تابه آرامش برسی😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه لزوماکرونانیس من وقتی سرماخورده میشم مزها روتایه هفته نمیفهمم 

من دوستان این سایت گفتن کروناس الان یه نه روزی میشه اینطورم

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
2740

من یک هفته ای برگشت البته هر روز چند لیوان دمنوش دارچین و زنجفیل خوردم. خیلی تند ولی مزه و بوش و حالیم نمیشد. روز هشتم خوردم آتیش گرفتم نتونستم بخورم

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
من یک هفته ای برگشت البته هر روز چند لیوان دمنوش دارچین و زنجفیل خوردم. خیلی تند ولی مزه و بوش و حال ...

منم هر روز دمنوش میخورم اما انگار ن انگار

ببین قبل ازکرونامن هرباسرماخوردم اینجوری میشدم وقتی خیلی شدیدبودوآنفولانزامیشدتایه ماه ....الانم چندروزه مزههارونمیفهمم وبویایی ندارم چون باپسرم زیربادکولرخوابیدیم هردوسرماخوردیم اون تب کردسه روزمنم اینجوری شدم نمیدونم شایدمنم کروناگرفتم چون شوهروداداشم وخواهرم مشکوکن

خب چرا نمیری دکتر  چرا بی تفاوتی برو حتما دکتر

خب دوستم کرونا داشتع رفته دکتر چیز خاصی بهش ندادن فقط گفتن قرنطینه و مایعات و نوشیدنی 

ببین قبل ازکرونامن هرباسرماخوردم اینجوری میشدم وقتی خیلی شدیدبودوآنفولانزامیشدتایه ماه ....الانم چند ...

من همیشع سرماخوردگی هام همینطور بود اما نه دیگه الان نزدیک ده روزه