2733
2739

من نه گوشی درست درمونی دارم نه استعدادشو شوهرم قبول نمیکنه ببریمش آتلیه میگه مریض میشه...

شما چیکار میکنین

❤️خدایا پناهم باش ❤دوسداشتی یه صلوات واسه مشکلم بخون رفیق دمت گرم🌷

چ فرقی میکنه ۱سال اینور اونور

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم

نبریش یهو بچه گناه داره

من تو خونه میگیرم ایده از نت میگیرم

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چ فرقی میکنه ۱سال اینور اونور

آخه الان دوسالشه..هیچ عکسی نداره هرچی داره همش با گوشی درب و داغون گرفتم

ازوقتی دنیا اومد یه مدت گفتن کوچیکه بزار یکم بزرگ شه ببرش بزرگ هم کهشد یا پولشو نداشتیم آخه ۳۰۰یا ۴۰۰ تومن پوله یا مادرشوهرم دعوا راه انداخت خلاصه نشد ببریمش همش حسرت میخورم

خب با گوشی خواهری برادری کسی

من تک فرزندم شوهرمم  سرکاره تا میاد خونه گوشیو میزنه به شارژ تازه دوربینش چنان چنگی بهدل نمیزنه

2738

عزیزم توی تلگرام کانال هست یع عکس خوب بگیر ازش با لباس شیک میفرستی بعد یه تم خوشگل آتلیه ای میزارن واسش .واست میفرستن میبری آتلیه چاپ‌میکنی

کاش میشدبچگی را زنده کرد/کودکی شد کودکانه گریه کرد/شعر قهر قهر تا قیامت راسرود/قیامتی که دمی بیشتر نبود/زمانه با بچگی هایم چه کرد/کاش میشد کودکانه خنده کرد
عزیزم توی تلگرام کانال هست یع عکس خوب بگیر ازش با لباس شیک میفرستی بعد یه تم خوشگل آتلیه ای میزارن و ...

اسمش چیه

اسمش چیه

بزن آتلیه آنلاین .گزینه های زیادی میاد

کاش میشدبچگی را زنده کرد/کودکی شد کودکانه گریه کرد/شعر قهر قهر تا قیامت راسرود/قیامتی که دمی بیشتر نبود/زمانه با بچگی هایم چه کرد/کاش میشد کودکانه خنده کرد