2737
2739
عنوان

بتای کم و تکرار آزمایش

595 بازدید | 16 پست

سلام گلهای نی نی سایتی، من انتقال جنین انجام دادم روز شانزدهم رفتم آزمایش بتا تیتر؛ بتام شد شش و نیم، پزشک آزمایشگاه گفت رنج ما تا ده هست، گفته مشکوکه آزمایشت باید دوباره بیای تکرار کنیم

شاید زود رفتی 

بذار دو روز دیگه دوباره تکرار کن ان شاءلله بارداری 

استرس رو کاملا از خودت دور کن

♥️

خدایا شکرت بابت گل نازی که به من و همسرم هدیه دادی❤️🤲🏻خدای بزرگ و مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن و شب نخوابی با نی نی رو بهشون بچشون🤲🏻😏🤪🤩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید زود رفتی  بذار دو روز دیگه دوباره تکرار کن ان شاءلله بارداری  استرس رو کاملا از خود ...

فردا روز بیستم انتقالم هست میرم تکرار کنن آزمایشو

یعنی فردا 96 ساعت از آزمایش قبلیم میگذره، برم دیگه مشکوک نمیزنه؟

شاید زود رفتی  بذار دو روز دیگه دوباره تکرار کن ان شاءلله بارداری  استرس رو کاملا از خود ...

بی بی چکهام قبل آزمایش خط کمرنگ داشت ولی دیگه نمیاره خط کمرنگ کلا منفی میاره😢😭😭😭

2738
آخه دکتر گفت رنج آزمایشگاه ما تا 10 هست و منفی های ما همش 1 و 2 هستن🤔🤔🤔

آره خب هر آزمايشگاهى با آزمايشگاه ديگه فرق داره ايشالله كه باردارى عزيزم 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
بی بی چکهام قبل آزمایش خط کمرنگ داشت ولی دیگه نمیاره خط کمرنگ کلا منفی میاره😢😭😭😭

اصلا استرس نداشته باش 

همین استرس و دلشوره بزرگترین سمه

نگران نباش گلم توکلت به خدا باشه حتما فردا تکرار کن آزمایشتو توی همون آزمایشگاه قبلی البته امیدوارم خدا دلتو شاد کنه😘😘🤲🏻♥️

خدایا شکرت بابت گل نازی که به من و همسرم هدیه دادی❤️🤲🏻خدای بزرگ و مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن و شب نخوابی با نی نی رو بهشون بچشون🤲🏻😏🤪🤩😍
اصلا استرس نداشته باش  همین استرس و دلشوره بزرگترین سمه نگران نباش گلم توکلت به خدا باشه حتما ...

ممنونم دوست مهربون خدا بچتو حفظ کنه😍😘

یعنی تا حالا شنیدی که تو تکرار دوم بتا بره بالا اونم از شش و نیم؟😣

2706