2737
2739
عنوان

بچا خیلی ناراحتم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 25 پست
چ جوون بوده،،خدا بیامرزه😢

جوون بود😢😢 یک بار اومده بود خاستگاریم ولی منو نپسندید و گفت نه

من خیلی دوسش داشتم ولی 😶😢 وقتی شنیدم دنیا ب سرم خراب شد . روم نمیشه واسش گریه کنم 😑😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جوون بود😢😢 یک بار اومده بود خاستگاریم ولی منو نپسندید و گفت نه من خیلی دوسش داشتم ولی 😶😢 وقتی ش ...

اخی😭😭😭بمیرم الهی،خیلی سخته درکت میکنم

چرا روت نمیشه؟؟گریه کن خالی بشی ،،برو تو اتاقت کسی نبینه،😢💔💔

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
2731
جوون بود😢😢 یک بار اومده بود خاستگاریم ولی منو نپسندید و گفت نه من خیلی دوسش داشتم ولی 😶😢 وقتی ش ...

خدا رحمتش کنه با اینکه نپسندیده بودت بازم دوستش داشتی عجب عشقی خوب عمرش بدنیا نبوده واسه همین بدلش افتاده که تو رو نخواد وگرنه الان بیوه میشدی

این اتفاق واسه منم افتاده بودیواشکی عکسشوازدیوارخونشون کنده بودم گذاشته بودم لای کتابام بعدچن سال دوباره یادم اومد خدارحمتشون کنه

میشه واسه شادی روح شوهرم صلوات بفرستی
خدا رحمتش کنه با اینکه نپسندیده بودت بازم دوستش داشتی عجب عشقی خوب عمرش بدنیا نبوده واسه همین بدلش ا ...

😶😶😔 واقعا سخته . جیگرم آتیش گرفته ولی نمیتونم گریه کنم . نمیدونم نمیتونم درست فک کنم بخدا

دیشب خواب بودم زنگ زدن به مامانم گفتن. از صدا گریه بلند شدم . واقعا هنگم هنوز😶باورم نمیشه

2740
این اتفاق واسه منم افتاده بودیواشکی عکسشوازدیوارخونشون کنده بودم گذاشته بودم لای کتابام بعدچن سال دو ...

یه بنده خدایی هم چند دفعه با مادرش اومدن خواستگاری اتفاقا به نظر از اون خانواده های مغرور بودن اما اصرار داشتن اما هیچ جوره به هم نمیومدیم خلاصه اون ازدواج کردومنم ازدواج کردم وبچه دارم شدیم اما پارسال بنده خدا فوت کرد خیلی ناراحت شدم

من شیعم،حیدر آقامه