2703
2553
عنوان

بچا خیلی ناراحتم 😔

329 بازدید | 25 پست

نه دستانش را گرفته ام،

نه در آغوشش کشیده ام،

و نه حتی او را بوسیده ام..

من فقط از دور

او را در خویش گریسته ام..

عشقِ میانِ ما معصوم ترین عشقِ

تاریخ بود...

"به احترامش بِایستید..

..

بچا ی نفرو خیلی دوست داشتم ولی حتی پیش خودمم خجالت میکشیدم اعترافش کنم  . دیشب شنیدم به رحمت خدا رفته😶😢💔

حتی نمیتونم واسش گریه کنم اینقدر رفتم شوک 😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه بد، خدابیامرزه😔

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
2456
2714
نمیدونم . میگن کرونا 😶😢 اصن نمیتونم درست فکر کنم . مغزم انگار از کار افتاد وقتی شنیدم😶😶😢

چندسالش بود؟

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
2706