2733
2739
عنوان

حالم از زنای ضعیف بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 37 پست

ما که شرایط آدما رو نمی دونیم. خیلیا بعد از طلاق واقعا جایی برای برگشت ندارن و به هر دلیلی، مستقل هم نیستن

به هر حال هر کسی شرایط خودش رو می سنجه اونی که بهتره انتخاب می کنه

شاید مجبور باشه بین بد و بدتر انتخاب کنه

اون دوتا خودم خواستم پاک کنه گلم

ببین عزیز حرفت قبولدارم اما کسایی که نمیتونن طلاق بگیرن شایدحمایتی از جانب خانواده ندارن برای همین میسوزنومیسازن

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خعلیا هم چون جایی برای برگشت ندارن

دقیقا حامی ندارن ولی با این شرایط بازم اگه طلاق بگیرن میتونن خودشون حامی خودشون بشن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
ما که شرایط آدما رو نمی دونیم. خیلیا بعد از طلاق واقعا جایی برای برگشت ندارن و به هر دلیلی، مستقل هم ...

خب اونی ک اصل و ریشه نداره ک هیچی بالاخره بی کس ک نیستن وا

کاربری سوممه کلا فعالم و دراین راستا تلاش میکنم امیدوارم ب ی جای خوب برسم 😂😂
2728

عزیزم خدانکنه خودت تو این شرایط قراربگیری شرایط همه یکسان نیس یه نسخه رو همه جواب نمیده هرکس تحمل میکنه معنایش این نیس که ضعیفه و ظلم پذیر گاهی حرف زدن آسونه ولی بایدتوشرایط اون آدم باشی بتونی قضاوتش کنی احساس سوختن به تماشانمیشود آتش بگیرببینی چه میکشم گاهی زورشرایط به مامیچربه

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

مامان من!!!!! تا ما بچه بودیم میگف بچه کوچیک دارم طلاق نمیگیرم الان که بزرگیم و منم ازدواج کردم دوتا بچه دارم هنووووز بابام هر ماه یه داستان درست میکنه دعوا شدید با مامانم حیثت منو جلو شوهرم میبره میگم چرا طلاق نمیگیری ! دیگه نمیتونه مارو بهونه کنه میگه حرف مردم فلانی خوشحال میشه من جدا شم😐😐 و از مشکل مالی میترسم ! اینو در حالی میگه ک یه خونه ۱۰۰ متری جای خوب شهر و یه ماشین خوب به نامشه و نزدیک۲۰۰ ملیونم طلا داره😐 حس میکنم یه وابستگی بیمار گونه داره ب بابام انگار 

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
2738

حالت از خانواده و قواتین مسخره به هم بخوره. همه شرایط بیمارگونه ظلم پذیری لذت بار ندارن که بخوان هرطور که شده فقط شوهر داشته باشن و بچشون پدر!!بعضیا ته موقعیت مالی دارن بتونن مستقل زندگی کنن نه خانواده ای که بتونن بهش پناه ببرن پس مجبورن بسازن

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                

زنی ک بخاطر بچه ش میمونه قوی 

فرار کردن از مشکلات راحته ولی پای مشکلات موندن ک سخته

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
چطوری باید ضعیف بارشون نیاریم  یکم توضیح بده به دختر دارم

اول باید حسود نباشن چون نشانه ضعفه به جای حسادت رقابت سالم کنن.

خشن و عصبی نباشن چون باعث میشه به مرور سرخورده بشن

وقتی میخورن زمین بدون ناراحتی و خجالت بلند بشن که بتونن موفقیت کسب کنن.

درس و کتاب بخونن و همه کارهاشون رو با علم انجام بدن که وقتی کسی ازشون ایراد گرفت بجای حمله کردن به طرف، با آرامش از خودشون دفاع کنن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
چطوری باید ضعیف بارشون نیاریم  یکم توضیح بده به دختر دارم

اولین گامش اینه که جوری بزرگ بشه که خودش توانایی انجام کارهاش رو داشته باشه, بعدش تا موقعیت اجتماعی مناسب نداشت شوهرش ندی, خانومی که شاغل باشه زیر بار حرف زور نمیره

هیچکس زندگیش با دیگری یکی نیس

نمیشه کلی گفت

خیلیا هرچند شوهرش بد باشه بازم ترجیح میده خونه باباش نره چون شرایط قبل ازدواجش بد یا بدتر بوده

حامی نداره

دلشدن برا بچه هاشون میسوزه بعدها بچه هم اذیت میکنن

الهی ک خدا عقل مردا و زنای ظالم بده

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
حالت از خانواده و قواتین مسخره به هم بخوره. همه شرایط بیمارگونه ظلم پذیری لذت بار ندارن که بخوان هرط ...

یکی بیاد فقط منو قانع کنه مامانم چرا پدرمو تحمل میکنه؟؟؟؟😐 خونه ماشین طلا همه چی داره !!! هر بار که دعوا میشه میاد گند میزنه تو اعصاب من میگه اندفه دیگه طلاق  و فلان باز بابام با یه گوه خوردم خر اش میکنه ! 😑

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️

من یه زن ضعیفم نمیتونم ازخودم وازحق بچم دفاع کنم حالم ازخودم بهم میخوره فقط گریه کردن بلدم همه ازم سواستفاده میکنن 

میشه واسه شادی روح شوهرم صلوات بفرستی
2706