2737
2739
عنوان

خانوما میدونم زوده ولی بیایید حدس بزنید جنسیت بچم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی دوس دارم بچه اولم پسر بشه دومی دختر . اگه پسر بشه چون تئ ولادت امام رضا فهمیدم باردارم اسمشو بذ ...

عزیزم ثامن معنیش میشه 8.بی معنیه گلم.خیلی ها بخاطر امام رضامیخواستن بزارثامن بعد پشیمون شدن.چون بچه بزرگ شه معنی اسمش 8 هستش؛چراامیررضا نمیزاری؟

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
2731
منم شنیدم ترشیجات دلم بکشه ینی پسره 

نه برعکسه من عاشق شیرینی جات بودم بچم پسر شد

خواهرشوهر فقط ترشی میخورد بچش دختر

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
2738
خخخخ نمیدونم والا بهش فکر نکرده بودم . 

اخه من ازخانومی شنیدم این حرفوکه 20 سال بچه دارنمیشد بعدنذر امام رضا کرد خدابهش پسرداد.گفت میزارم ثامن.بعددید معنی قشنگی نداره پشیمون شد .ویارم برای هرکی یه جوره.شایدم بچت پسرباشه اینااطمینانی نیست.هرچی خدابخواد

من میگم پسره

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
منم شنیدم ترشیجات دلم بکشه ینی پسره 

اصلا ربطی به ترشیجاو شیرینی جات نداره هیچچچ ربطیییی نداره من تجربه شو داشتم 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706