2737
2734
عنوان

سوتی دکترا😂😂😂😂

1977 بازدید | 83 پست

سلام بازم منم...‌

بچه ها من از پری دو هفته گذشته بود که توخونه چک کردم دیدم بله باردارم ولی یه خط حاله افتاده بود خیلی استرس داشتم شوهرم گفت بریم دکتر برات آزمایش خون بنویسه گفتم باشه منم علایم بارداری نداشتم که رفتم نت سرچ کردم هر علایمی که نشانه بارداری بودو حفظ کردم خلاصه رفتیم دکتر دکتر مرد بود نشستم صندلی جلوش همسرمم بوداااا بعد دکتر گفت مشکلتون چیه منم خجالت میکشیدم بگم آزمایش حاملگی میخوام واسم بنویسی نمیتونستم مستقیم بگم ....

به خاطر اون هر علایمی رو که حفظ کرده بودم گفتم ...

گفتم زانو درد میکنه.گردنمم درد میکنه .حالت تهوع دارم.سرمم گیج میره .ازم پرسید متاهلی گفتم بله( آخه بی بی فیسم ) گفتم الان آرمایش بارداری مینویسه برام ....خلاصه دست گذاشت پیشونیم گفت ببینم تب داری من همین جوری موندم بعد زانومو گرفت بهم گفت..گفتی زانوتم درد میکنه گفتم آره حالا بماند این وسط قیافه شوهرم دیدنی بود اون که به من دست میزد شوهرم قرمزو قرمزتر میشد از عصبانیتش 😂😂خلاصه گفت داروهاتو نوشتم احتمالا سرما خوردی برو دارو هاتو بگیر سر وقت بخوریااااا من کپ کرده بودم که الان چی بگم....

دیگه نه گذاشتم نه برداشتم به قول گفتنی گفتم آقای دکتر میشه برام یه آزمایش بارداری بنویسین ....

فک کنم باردارم ....

واقعا که برگشت باپرویی تمام گفت خب از اول میگفتی دیگه 😂😂😂😂

هر وقت یادم میافته میترکم از خنده....

حالا نوبت شماس....

بگین یکم دور هم خوش باشیم....

والا اون بندا خدا سوتی نداده

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

این سوتی بود الان؟

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب خودت پیچوندی. مکه هرکی این علائم داش بارداره؟ تو سرکار گذاشتی میکی اون سوتی داده؟

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2731
2738

خودم تشخیص دادم کمکاری تیروئید دارم.رفتم دکتر گفتم ی آزمایش تیرویید برام بنویس فک‌کنم کمکاره

اونم گفت علائمت چیه

همرو گفتم گفت بله احتمال زیاد کم‌کاری داری

بعد نوشت رفتم ازمایش گرفتم

تشخیص دوتامون اشتباه بود😂😁

اگه از جایی ک هستی راضی نیستی.جاتو عوض کن...تو درخت نیستی😊

سوتی نداد تو گمراهش کردی... اخه زانو درد؟؟؟ این علائم واسه اخرای بارداریه اکثرا

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2706