2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منظورش تو نبودی که زنایی بود که میان تو زندگی ادمای متاهل

هرچند من با حرفاش درمورد آزادی و بی حیایی مخالفم 

هر انسان ازادی بی حیا نیس

و اینکه تقصیر زنا نیست مردا شهوتشون کنترل نمیکنن 

مرد مرد باشه میفهمه تعهد ینی چی

بی شععووووررررر..... خودتیییی😝

ووووووی😂خوش شعور 😂😐

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜
عزیزم ناراحت نشو ی عده واقعا روانین منم نوشتم شوهرم‌ولم‌کرده رفته یکی گفته بود ببین چه کارایی کردی ک ...

وا😮اصلا ملت مشکل روانی گرفتن جای دلداری چرت و پرت میگن

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
2740
دیروز یکی دقیقا همینو گفت.. خانمه میگه شوهرم خیانت کرده برداشت گفت چرا براش کم میزاری 😐😐😐

بعضی ازمردها زنهای انها کم نمیزارند ولی بازمردهوس بازهست بدان مردسیرنمیشه چه مومن باشه چه معمولی این زات مردهست دوست محترم

از نظر عده ای از نینی سایتیا، خیانت دو دلیل داره: زن برا شوهره کم گذاشته، دخترا بی‌حیا و بی‌حجاب شدن ...

همشم میگن ارضاش نکردی.. انگار خانما باید هر لحظه بگوش بهوش باشن فقط برا درخواست آقایون..خودشون هیچی

خب ما كه تو زندگي شما نيستيم

نميشه ١٠٠٪؜ انگشت اتهام رو به كسي گرفت 

وقتي ميشه قضاوت كرد كه صحبتاي همسر شماهم شنيد و بعد با ديد دو طرفه قضاوت كرد ! 

اينم كه ميگن شايد كم گذاشتي ! دليل درستي نيس 

چون اگر هم اينطور باشه مرد يا زن بايد به شريكش نيازش رو بگه و طرف مقابلم بايد پذيراي انتقاد باشه ! 

راحب بي حيايي هم من قبول دارم واقعا رفتار بعضي خانوما خيلي زننده هستش ! 

همينطور نوع پوششون