2737
2734
عنوان

پاهای بزرگ

18675 بازدید | 154 پست

سلام من ۱۸ سالمه  پاهای بزرگی دارم با این که زنم شوهرم همیشه پیش جمع بهم میگه پاهاش مث پاهای گوریله بخاطر همین خانوادع شوهرم خواهر شوهرام مسخرم میکنن   شماره پاهام ۴۲ هستش انگشتام دراز و کج و کولس عکس میفرسم نمیاد خیلی بد فرمن عذابم میدن

شوهرت غلط کرد مسخره میکنه

خب چیکار کنی مگه دست خودته؟رو نده بهشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روز اول نگاه می‌کرد اگه براش مهم بود

بزرگی پا از روی جوراب هم معلومه 

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2738
میگه تحریک کننده ترین جای زن پاهاشه که مال تو از مال منم‌ بزرگتره

کی گفته تحریک کننده ترین اون قسمت از پا هست؟ 

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

این که دست ما ادما نیست   خلقت خداست 

یادمه مادرم واسه اینکه ما همیشه دمپایی بپوسیم بهمون میگفتن اگه پا برهنه بری پاهات خیلی خیلی بزرگ میشن اون موقع نمیتونی دمپایی بپوشی 

نمیدونم اصن علمی بوده یانه  

ولی عزیزم من شماره کفش بزرگ تر شما هم دیدم   

اون دختر خانمی که میگم قدشونم خیلی بلنده   هرجا میره همه بهش خیره میشن 

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  
میگه تحریک کننده ترین جای زن پاهاشه که مال تو از مال منم‌ بزرگتره

وا

فوت فتیشه شوهرت😕

2706