2733
2739
عنوان

بارداری

125 بازدید | 14 پست

سلام دوستان من دوروز پیش ازمایش بتا دادم هنوز عقب ننداخته بودم و زود رفتم بتام ۲۴ بود و ۴۸ ساعت بعد که دیروز باشه تکرار ازمایش دادم بتام ۹۴ شده بود 

امروز که رفتم دستشویی اومدم خودمو با دستمال خشک کنم دیدم یه لک قهوه ای افتاد رو دستمال 

واقعا نگرانم 

چون دوسال پیش یه خارج از رحمی داشتم و سزارین شدم میترسم اینم اینجوری باشه 

اما اونموقع اولا بی بی چک نشون نمیداد بعدشم دلدرد داشتم و پریود میشدم 

اما الان این لکه قهوه ای برای عجیبه یعنی بچم سقط شده؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه اگه بخواد سقط شه ک لک نیست چه لخته خونه عزیزم بخاطر بارداریه چونکه عقب ننداختی شاید بخاطر لانه گزینیه ،چرا نگرانی منم باردارم پونزدهم موعدمه میخوام بیستو پنجم آز بدم که بتام بالاباشه 

نه سقط نشده ان شالله که یه بارداری سالم باشه عزیزم خارج از رحم رو سزارین میکنن همیشه؟

عزیزم‌من خیلی دیر متوجه شدم دیگه نمیشد که لاپارسکوپی کنم 

بله سزارین شدم من تو ۹ هفته متوجه شدم 

چون جلوگیری میکردم فکر نمیکردم که باردار باشم تا اونموقع همه نمیدونستم خارج از رحم چیه و اصلا وجود داره 

2738
نه عزیزم. لک لانه گزینی هست علائم خارج رحمی تو میگی؟

عزیزم من پریودم عقب افتاده بود بعد بی بی چک گذاشتم دیدم منفیه دیگه خیالم راحت شد چون جلوگیری هم‌میکردم یک درصدم احتمال نمیدادم 

تا موقعی که با تاخیر پریود شدم 

بعد پاک شدنم چند روز نگذشته بود دوباره پریود شدم و این داستان ادامه داشت که رفتم دکتر برام سونوی واژینال داد و سونورو انجام دادم اما چون خارج از رحم‌بود متوجه نشده بودن و بهم‌گفت مشکلی نیست و منم خیالم راحت شد 

اما یه شب چنان دلدردی گرفتم که فرشو چنگ میزدم فرداش یه دکتر عالی بهم معرفی کردم و رفتم پیشش سریع برام بتا نوشت گفتم من باردار نیستم و... گفت باشه تو جواب اینو برام بیار 

چشمتون روز بد نبینه تست بتام ده هزار شده بود و وقتی فرستادنم سونو صدای قلبشو شنیدم دلم لرزید و گریه میکردم به حدی اوصاع جسمی بد بود که دکتر گفت فقط هر جوری شده باید عمل بشه وگرنه خودش از بین‌میره 

که شب ساعت ۱۲ رفتم تو اتاق عمل و یک لیترو نیم از شکمم خون تخلیه کردن 

و بعد اون بارداری برام کابوسه الانم که هفته های اول بارداری هستم هر ۴۸ یکبار تست بتا میدم‌تیتر دار که ببینن خارج از رحم نباشع 

برام دعا کنید امروز اخرین بتامه بعدش میرم برای سونو که انشالله مطمئن بشیم 

عزیزم من پریودم عقب افتاده بود بعد بی بی چک گذاشتم دیدم منفیه دیگه خیالم راحت شد چون جلوگیری هم‌میکر ...

وااای چقدر سختی کشیدی😔😔😔😔

نه عزیزم این حتما داخل رحمیه 😍😍😍😍😍😍😍

دوست عزیزم واسه تشکیل قلب نی نی م دعا کن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦
عزیزم من پریودم عقب افتاده بود بعد بی بی چک گذاشتم دیدم منفیه دیگه خیالم راحت شد چون جلوگیری هم‌میکر ...

وای عزیزم چ سخت بوده

خیلی ناراحت شدم

سونو چی گفت بهت؟

منم اومدم سونو دعا کن بقایای سقط نداشته باشم دیگه😭

از ته ته دلم دعا میکنم تو هم بارداری سالمی داشته باشی عزیزدلم

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
وای عزیزم چ سخت بوده خیلی ناراحت شدم سونو چی گفت بهت؟ منم اومدم سونو دعا کن بقایای سقط نداشته باش ...

عزیز دلم خودتو ناراحت نکن 

بقایا نمیمونه برا محکم کاری میگن گلم 

منم جواب بتام اومدم سه تا تست دادم و تیترو نگاه کردن 

خداروشکر داخل رحم هست واقعا باورم نمیشه انشالله شما هم زودتر بارداری خوبی داشته باشین 

عزیز دلم خودتو ناراحت نکن  بقایا نمیمونه برا محکم کاری میگن گلم  منم جواب بتام اومدم سه ...

عزیزم😍خیلییییی خوشحال شدم از ته دلم 

منم بقایا نداشتم خداروشکر

مرسی از دعای خوبت♥️

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
2706