2733
2734
عنوان

بازی های خلاقانه مادر و کودک در خانه

| مشاهده متن کامل بحث + 331287 بازدید | 2694 پست

سلام مادرای عزیز من سعی کردم تمام نظرات و بخونم ولی متاسفانه نشد بدلیل کمبود وقت . منم یه دختر نوزده ماهه دارم ولی خیلی تلاش میکنم خلاق باشه. من اینجا خیلی چیزها ی حدید خوندم که عالی بودن  ولی خواستم تجربیات خودم و بهم بگم. 

من خیلی از اسباب بازیهارو خودم درست میکنم مثلا 

از نه ماهگی سر یه قوطی رو سوراخ کردم و نی های  کوچولو یه خودم قیچی کرده بودم مینداخت تو قوطی   و بعدش سر پوره هاش که خورده بود و شستم و جعبه کفش خودش و سوراخ کردم و چسبوندم به طوری که بتونه با پیچ‌ندن درهای رنگی سرگرم بشه و این هم عالی بود والان سر هر کرم یا شیشه یا هر چیزی رو میپیچ‌نه باز میکنه .

الان هم با خمیری که خودم درست کردم یه نی به صورت عمودی روی میزش با خمیر فیکس میکنم تا بتونه مامارونی حلقه ای رو توش بندازه و کلی کارهای دیگه که زمان میبره نوشتنش 

یا بجای نی ماکارونی فیکس میکنم با کورن فلکس حلقه‌ای ریز بتونه انجام بده 

البته همیشه کثیف کاری داری ولی من دوست دارم 

گرفتن پوست نارنگی خیلی خوبه 🤗

اگه دوستان درباره این کارهای من نظری دارن خوشحال میشم بگین 

این کتابها همگی چند جلدی هستن و میتونید با توجه به مشکل رفتاری که بچه تون داره کتاب مربوطه رو انتخاب ...

سلام خانمی می‌دونم تاپیک برا چندین سال قبله ولی دیدم هنوز توی سایت فعلیت دارین میشه اگه یادتون هست اسم کتابا رو بهم بگین مخصوصا اولی خیلی دنبال کتاب هستم من دارم این تاپیک رو میخونم ولی متاسفانه عکسا باز نمیشه اسم کتابا هم همش نیست چه تاپیک خوبی دیگه الان از این تاپیکا نی نی سایت نیست 

.......خدایا شکرت ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره یادش بخیر . تاپیکهای خوبی بود اون موقعها

ممنون  خوش بحالتون که چنین تاپیک داشتین که دور هم جمع بودین و خوش بحال دخترتون که چنین مادر خوبی داره که براش کلی زحمت می‌کشه 

ببخشید مزاحمتون شدم

.......خدایا شکرت ....

- کوسن رو میزارم سر دخترم دستهاش رو باز نگه می‌داره تا سر اتاق می‌ره - روی سرامیک با مداد شمعی خونه های رنگی میکشم میگم از یک رنگ مثلا بپر تا به آخر برسی - با عروسک ها نمایش بازی میکنیم - خمیر پیتزا رو خودش ورز میده - زیر لیوان یکبار مصرف چیزی قایم میکنم و ترتیبش رو بهم میزنم تا حدس بزنه - گل بازی و خمیر بازی میکنیم - با شابلون طرح میزنه و رنگ می‌کنه - لباسهای کشوش رو می‌ریزه بیرون تا می‌کنه 😅- زیر ملحفه چند تا وسیله میزارم باید حدس بزنه .....

2738

مامانا من یه کد تخفیف رویداد زبلوها دارم که برای بچه ها هست و خودم استفاده کردم و دو نفر دیگه هم می تونن ازش استفاده کنن و رویداد قراره جمعه تو یکی از سالن های دانشگاه صنعتی شریف برگزار بشه و هرکی خواست از این کد تخفیف استفاده کنه: event1

رویداد جذابیه و قراره به بچه های 3 تا 12 سال تیم ورکینگ رو در قالب بازی و مسابقه یاد بدن و به تیم های برنده هم جایزه میدن.

لینکش رو هم میذارم که هرکی خواست بره بخونه و کوچولوش رو ثبت نام کنه:

https://hooyo.ir/event-zebeloha1/

اسم منم به عنوان معرف تو بخش توضیحات بنویسید ممنون میشم "سما سپهری"