2733
2734
به طور اتفاقی آرایشگاه جدیدی رفته بودم که از آشنایان بودند ..
آگهی آموزش گریم و خودآرایی اش رو دیدم .. کارهاش رو هم دیدم با شاگردهاشون ..فوق العاده بود ..فعلا 5 جلسه فقط 100 هزارتومان .. خودشان شاگرد استاد معیریان بودن .. وقت و ساعتش هم با هماهنگی خودتونه .. خصوصی ..
آدرسش تو خیابون کرمان (بین رسالت و گلبرگ ) فکر کنم ظهر به بعد تماس بگیرین حتما مسئول گریم هستند ...
(چون خودم دنبال همچین کلاسی با هزینه پایین بودم فکر کردم شما رو هم مطلع کنم )
تلفن :
22319684
تو بازی زندگی موقع یارکشی... چه خوبه آدم بگه :
من و خدا ....شما همه
ظاهرا که کارش خیلی خوب بود .. کامل جزوه میداد ..توضیح ... و تضمین میده که اگه خودت یه خورده زحمت بکشی و تمرین کنی هم خودت و هم اطرافیان رو میتونی کامل گریم و آرایش کنی
تو بازی زندگی موقع یارکشی... چه خوبه آدم بگه :
من و خدا ....شما همه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

عزیزم یه آموزشگاه سمته شرق تهران هست ، آموزششون حرف نداره ، قیمتشم خیلی مناسبه ، بنظرم  آموزشگاه آرایشگری خیلی بهتر از مراکز دیگه میتونه باشه  ، کسی خواست بره این شمارشون 77431560

سلام بارداری خارج رحمی داشتی 

خواهرمن داشت دوتا دوقلوسقط کرد یه لوله برداشت ولی درنهایت باردارشد الان پسرش10سالشه ودخترش8... 

پیش دکترخوب بروناامیدنشو

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید