2733
2734

یه بارم پیش شوهرم گف عروسیه شماارزون بود جهاز الان برا دخترم گرون شده.شوهرم گف خب اونموقع وام ازدواج10 تومن بود الان 50 تومن.قشنگ شست گذاشت کنار😂😂

خداجونم ممنون از معجزه ی قشنگت...مواظب پسرقشنگم باش..😍😍
یه بارم پیش شوهرم گف عروسیه شماارزون بود جهاز الان برا دخترم گرون شده.شوهرم گف خب اونموقع وام ازدواج ...

آفرین به شعور شوهرت.منم وقتی جهازمو چیدیم وسایلم خوب بود کم و کسری هم نداشت شوهرم هم خونه اجاره کرده بود ماشین هم نداشت خواهر شوهرم هی نگاه کرد چیزی پیدا نکرد گفت وا چرا مامانت پرده نداده من جواب ندادم یه بارم تکرار کرد گفتم آخه ما کلا به پسری که خونه و ماشین نداره جهاز نمیدیم اینجا خونه مردمه چند میلیون بدیم پرده بخریم سال بعد بدرد نمیخوره که.باز از رو نرفت گفت شما میخریدین من سال بعد میام واسه خونه جدیدتون تنظیمش میکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آفرین به شعور شوهرت.منم وقتی جهازمو چیدیم وسایلم خوب بود کم و کسری هم نداشت شوهرم هم خونه اجاره کرده ...

حالا برا خودش میبینی دلش نمیاد سوزن بخره

خداجونم ممنون از معجزه ی قشنگت...مواظب پسرقشنگم باش..😍😍

آره گلم.منم اولش مثل استارتر همش میگفتم سکوت و احترام بعدش دیدم نه نمیشه اصلا تا جایی که یه مانتو داشتم هر موقع با اون میرفتم خواهر شوهرم زود میگفت پاشو درش بیار خراب میشه در حالی که نصف قیمت مانتویی که خونه بابام میپوشیدمو نداشت خودشم میدونست چون قبلا پرسیده بود قیمتشو.اولا خجالت میکشیدم و درش میاوردم و همیشه با خودم یه مانتو ساده میبردمو عوضش میکردم یه روز اون یکی خواهرش گفت خجالت نمیکشی اینجا مانتو کهنه میپوشی مگه باغه که میترسی مانتوت خراب بشه.دیدم نه اینها دارن منو بازی میدن.باورت میشه الان بعد ۵ سال اون مانتو هنوز سالم هست اما دل من پر از کینه و غمه 

2731
😔😔😔😔خودش بچه بیاره ببینیم چه گلی به سر بچه خودش میزنه.... 

همیشه بهش میگم اینکارارو نکن نذار بابام شرمنده باشه خدا بچه رو نمیده براهوس 

😍سلامتی فندقم صلواااات😍
مادرشوهره من رابطم باهاش خوبه وهیچوقت دعوانکردیم ولی حرفاش یادم نمیره سر جهاز من گفت لحاف خوبه پتو ب ...

من مادرشوهرم خداییش کار نداره ولی شوهرم خاله زنکه

😍سلامتی فندقم صلواااات😍
وای یعنی چی بابات کم نذاره؟؟میگفتی این بچه تو هست نه بابام.وای مردها چقدر پررو هستن روم به دیوار حال ...

منم گفتم اونموقع بابام نبود حالام هرچی بدن رو چشمم میزارم ندادن هم بیل ب کمرت نخورده خودت بخر

😍سلامتی فندقم صلواااات😍
آفرین به شعور شوهرت.منم وقتی جهازمو چیدیم وسایلم خوب بود کم و کسری هم نداشت شوهرم هم خونه اجاره کرده ...

خداروشکر بازم خواهرشوهر ندارم اگرن میخاست با ابجیش دست ب یکی کنه خونه منو تو شیشه کنن

😍سلامتی فندقم صلواااات😍
آره گلم.منم اولش مثل استارتر همش میگفتم سکوت و احترام بعدش دیدم نه نمیشه اصلا تا جایی که یه مانتو دا ...

منم حرفامو بهش زدم چون الان حاملم نمیخام جنگه اعصاب درست کنم ب هر حال هرکسی نقطه ضعفایی داره ک بشه بر علیه اش استفاده کرد

😍سلامتی فندقم صلواااات😍