2737
2739
کاش شماهایی ک گزارش میزنین واسه کامردم ک لنگ بشه و ازنون خوردن بیافتن خودتونم کارتون درامدتون بخوابه ...

از این نظر شما درست می گین ولی همه کسایی که در رفت و‌امدن بابت کار نیست ، دوستام بابت اینکه من به خاطر کرونا دورهمی نگرفتم از من شاکین ، خودشون مدام دور هم جمع می شن برای من عکس می فرستن بعد هم می گه هر کی می گه رعایت می کنم دروغ می گه 

الان 6 ماهه کار همه لنگه خوب قسطو خرج و برج مردم تو این گرونی واویلایی دس کیه اصلان درک و فهم ندارن ...

تازه من تو تلویزیون دیدم ک ی اقایی پیام داده بود ک هی میگید تعطیل کنید مغازه هارو اینا ما خرجمونو از کجا بیاریم مجری برگشت گفت جونت مهم تر از پوله حالا چند وقته دیگ...موندم چرا دولت پول اب و برق قسط وام میگیره.. نگیره تا مردم بمونن تو خونه هاشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از این نظر شما درست می گین ولی همه کسایی که در رفت و‌امدن بابت کار نیست ، دوستام بابت اینکه من به خا ...

آره صدرصد اینکار اشتباهه دورهمیو رفت آمد الکیو اینا آره درسته. اما الان 6 ماهه ک ماها یی ک شوهرمو کارگری قسطو مستو خرج خونه تازه درس سرکار نرفته خرج و دخلمون اصلان بهم نمیخوره واقعان دیگه خسته شدیم منتظرم تالارها باز بشه برم.......... 

خدایاتنهاامیدم تویی یه معجزه درحدخدابودنت دلم راشاد کن بایه نوازشت
2728
تازه من تو تلویزیون دیدم ک ی اقایی پیام داده بود ک هی میگید تعطیل کنید مغازه هارو اینا ما خرجمونو از ...

تازه آبو برقو گرونتر کردن ک ارزونترش نمیکنن همه خوردو خوراک هام ک گرونتر کردن بخاطر کرونا دیگه باچه رویی بگن تعطیل کنیم اگه اینکارا کنن ک مردم ازگوشنگیشون میمیرن ن ازکرونا

خدایاتنهاامیدم تویی یه معجزه درحدخدابودنت دلم راشاد کن بایه نوازشت