2737
2739

یه شماره دادن که اگه کسی عروسی گرفت و مراسم داشت گزارش بزنیم.من که زنگ زد با ذوق به اون شماره به خانومه میگم میخوام گزارش یه عروسی رو بدم(عین اون ساواکیای قدیم🤦‍♀️🤣)خانومه یه خرده مکث کرد گفت خب بهتره نگیرن دیگه.گفتم  اااا خوب شد گفتیا بعد قطع کردم😐😀خودتو خسته نکن اینجا همه خوابن و این بیماری حالا حالاها هست با ما

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب این بدبخت تا ک راه درآمدشون ازاین راهه باید چیکارکنن یکی مثل رستوران‌ها یکی تالارها و مغازه‌ها و صد البته کارگراشون میشه بگین 😐😐😐😐😐

خدایاتنهاامیدم تویی یه معجزه درحدخدابودنت دلم راشاد کن بایه نوازشت
2731

درسته عروسی نباید بگیرند .... ولی خدایی بی آرتی و مترو شلوغتر از مراسم هاست ،باید کارمندها و کارگرها یکروز درمیون برند سرکار

برای سلامتی نی نی(ها)صلوات میفرستی🧡لطفا
باور کن خودم سه تا عروسی دیدم و دعوت شدم ک هر سه تا زوج جزو کادر درمان و بهداشت بودن  همه شون ...

من بخاطر بارداری از خونه تکون نمیخورم مگه با ماشین ی دوری بزنیم مهمونی بازیم که اصلا حالا همه اونایی ک دائما تو مهمونین هی بهم میگن قرمزه جایی نری مهمونی میگیرن همه قرمز شده!اخه لامصب خودت جزو همونایی دیگه

هربارم مهمونی میدم کلی عکس تعریفشو برام میفرستم ی هفتس واقعا افسرده شدم من که همیشه تو هرشرایطی محکم بودم واقعا کم اوردم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

دیروز تو اخبار گفتن و زیر نویس کردن

تنها راه و کاری که برای کرونا مبکنند اینه که ماسک بزنید و فاصله ایمنی رو رعایت کنید و تمام

وجالبش اینه خودشونم اعلام کردن از وقتی مراسم ها آزاد شده آمار رفته بالا ولی هیچ حرفی از تعطیل کردنش نزدند

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

واقعا نمیفهمم چرا عروسی میگیرن تو این اوضاع 

حالا گرفتنش به کنار 

چرا فامیلو خونین جگر میکنن که چرا نیومدین 

واقعا انقد سخته فهمیدنش؟سلامتی خودمون مهم تره یا یه شب جشن شما ☹☹☹☹☹☹☹

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
2738

دوستان قصد توهین ندارم ولی دارم حس پیکنم عقل ایرانیا اکثرا پاره سنگ ور میداره هرچی میگی گوش نمیدن که نمیدن.بابا یه سال عروسی دیرتر بگیر یه سال نرو بی خودی بیرون ماسک بزن تولد نگیر موندم هاج و واج هرچی میگی گوش نمیدن.

این حق الناس که گردن همچین ادم هایی می افته الان من و بچه ی 3ساله و 8سالم 5ماهه قرنطینه ی کاملیم به خدا همچین ادم هایی حق مارو هم نادیده میگیرن من که نمیبخشمشون و اون دنیا حلالشون نمیکنم؛همین دور و اطرافیان مثل اب خوردن مهمونی هاشون رو میزارن و من که نمیرن هر بار با تمسخر میگن دیگه تا کی میخوای بمونی تو خونه خسته نشدی انگار خودم حالیم نییست مگه کیه که از خوشی بدش بیاد ولی جون بچهام از خوش گذرونی لحظه ای برام مهمتره

کاش شماهایی ک گزارش میزنین واسه کامردم ک لنگ بشه و ازنون خوردن بیافتن خودتونم کارتون درامدتون بخوابه بی پول بشین 🤲🤲🤲تابفهمین ک مردم ازگوشنگیشون میرن سرکار و تالارها ورستورانا رو با میکنن ن ازبی عقلیشون خودشونم میدونن ک کرونا اومده

اره بخدا بنده خداها چیکار کنن دیگ

الان 6 ماهه کار همه لنگه خوب قسطو خرج و برج مردم تو این گرونی واویلایی دس کیه اصلان درک و فهم ندارن اونایی ک گزارش میزنن