2737
2739

من بامتفورمین ماه اول باردارشدم.

{کنجدجونم،هنوزنمیدونم دخمری یاآقاپسری 😊امامن وبابایی وآبجی باران بی صبرانه منتظریم که بدونیم 😊امروزباران کوچولوبه بابایی میگفت :بابایی بیامامان توی شکمش نی نی داره،من میخام بغلش کنم ،اسباب بازیاموبدم بازی کنه....نمیدونم من چراذوق کرده بودم.خدایابه بزرگیه خودت قسمت میدم این حس هارونصیب همه خانومای سرزمینم کن🙏تاریخ (۱۳۹۹/۴/۲۱)}

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تنبلی داشتی؟؟

نه هیچ مشکلی نداشتم.فقط نه ماه اقدام بودم خبری نبود

{کنجدجونم،هنوزنمیدونم دخمری یاآقاپسری 😊امامن وبابایی وآبجی باران بی صبرانه منتظریم که بدونیم 😊امروزباران کوچولوبه بابایی میگفت :بابایی بیامامان توی شکمش نی نی داره،من میخام بغلش کنم ،اسباب بازیاموبدم بازی کنه....نمیدونم من چراذوق کرده بودم.خدایابه بزرگیه خودت قسمت میدم این حس هارونصیب همه خانومای سرزمینم کن🙏تاریخ (۱۳۹۹/۴/۲۱)}
اهان اخه من تنبلی دارم..و دارم متفورمین میخورم.دوماهه

کیت بگیر.روزای تخمک گذاری رابطه داشته باش.حتمامیگیره.قبلش اگه مشکل مالی نداری سونوبده ببین تخمک داری واسه آزادشدن یانه....اون موقع شانست بیشترمیشه

هم خودت فولیک اسیدبخورهم شوهرت.غذاهای مقوی هم فراموش نشه

2738

من ۶ماهه متفورمین میخورم ..سه ماهه لتروزول جواب نگرفتم هنوز

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم
کیت بگیر.روزای تخمک گذاری رابطه داشته باش.حتمامیگیره.قبلش اگه مشکل مالی نداری سونوبده ببین تخمک داری ...

اخه دکترم هیچی نگفته.حالا اخره این ماه دوباره بایدبرم.شاید چیزی قرصی امپولی بده۱

اخه دکترم هیچی نگفته.حالا اخره این ماه دوباره بایدبرم.شاید چیزی قرصی امپولی بده۱

قرص و امپول رو انقدر ساده مصرف نکن..خیلی عوارض داره

من بعد ۱ سال ۸ ماه هنوز حاظر نشدم قرص های کمکی استفاده کنم برای بارداری....چون خیلی عوارض دارن..

😘😘
اخه من تنبلی دارم..بی قرص اینا ک اوکی نمیشم🤦‍♀️

خو منم دارم گلم

اصلی ترین کار برای تنبلی تخمدان

لاغری

مخصوصن دور شکم و تموم شدن چربی هاست

دومین قدم ورزش

سومین قدم سبک زندگی سالم هست...

بعد از اون چکاپ کامل زن و مرد برای بارداری و اقدام تا یکسال همراه با استفاده از کیت تخمک گزاری...و اقدام حداقل هفته ۳ بار

بعد از این مراحل اگر باز هم بارداری نشدید میتونید از دارو های کمکی استفاده کنید...

😘😘
خو منم دارم گلم اصلی ترین کار برای تنبلی تخمدان لاغری مخصوصن دور شکم و تموم شدن چربی هاست دومین ...

اخه من اصن چاق نیستم.یکسال بوداقدام بودم ک نشدم.بد رفتم سونو اینا دادم گفت تنبلی داری 

2706