2737
2734
عنوان

ی سوااااال دارم ۰😟

209 بازدید | 14 پست

سیروس گرجستانی مرده؟؟

کی؟؟

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دیروز چهار صبح 

اخ خدا بیامرزش

من خیلی دوسش داشتم

بغضم گرفته😭

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
2728
اره عزیزم دیروز سکته قلبی

اخه بیچاره تو متهم گریختم همش سکته قلبی میکرد😬

خب گوگل میکردی دقیقتر به جواب میرسیدی

اخه تو گوگل خیلی شایعه هست

2738

شاپرک جون سلام . زن داداش منم عین  زن داداش خودته.‌من تو این سالها بسیار کم خونش رفتم. ما ینی منو مامان و خواهرا بسیار بش احترام گذاشتیم تا حالا ولی اون یه جایی که ما رو میبینه اکثرا روشو میکنه اون ور یا به یه سلام خشک و سرد گفتن قناعت میکنه انقد سرررررد سلام میکنه که انگار غریبه هفت پشتیم

خونش شاید تو ده سال پنج بار رفته باشم اصلا دوست نداره ما خونش بریم. اگرم رفتیم در حد یه ساعت . اصلا تعادف نمیکنه برا شام یا ناهار وایسین. 

اون موقع که مدارس باز بود بچه شو میرفتم تو مدرسه میدیدم. انقد ظالمن خیلی کم میان سر بزنن. خونه مامانم که میان هیچ تکون نمیخوره بیاد تو آشپزخونه کمک یا بیاد سر صحبت باز کنه. همش یه گوشه رو مبل نشسته . همیشه هم سنگینه . حتی شوخی هم نمیکنه شوخیم باهاش بکنی همونجور بغه‌. خونه بابام همیشه من ظرفا رو میشورم ۰ون اگه اون بشوره بعد ناراحت میشه و به مامانم تیکه میپرونه که من کارات کردم

اسی جانم

تاپیک دیشبی رو قفل کردی

اینجا مجبور شدم بیام

اول ک خیلی خانمی

وای ک چقدر از دست بعضی کاربرا حرص خوردم

فشارم رفت بالا،فقط ی حرفی زدن ک بگن ما هم حرف زدیم

یاد بچگیامون افتادم با دوستامون دعوامون میشد بعضیا سریع با زبون تند و تیزشون میگفتن آینه آینه  

ب خدا اینا همونایی هستن‌ک آینه آینه میکردن چون منطق ندارن واسه حرف زدن

اوووووف خواهر چقدر حرص خوردم

شما هم خودت رو ناراحت نکن،باور کن ک ی کم فاصله بگیری خیلی بهتره حداقل خودتون ب آرامش میرسید

مگه ما چقدر زندگی میکنیم

همین دنیاست و دیگه تموم.

مثل یک لامپی ک ی دفعه با ی صدای کوچیک میشکنه یا میسوزه بعدم راهی سطل زباله میشه

پس از بودنمون توی دنیا لذت ببریم

خدا بهت حال خوب و لب خندون بده🌸

موفق باشی عزیزدلم❣

رقصان میگذرم از آستانه اجبار،شادمانه و شاکر... 🕉
شاپرک جون سلام . زن داداش منم عین  زن داداش خودته.‌من تو این سالها بسیار کم خونش رفتم. ما ینی م ...

اره بخدا 

خدا کنه هیچ کس گیر عروس بد نیفته 

اسی جانم تاپیک دیشبی رو قفل کردی اینجا مجبور شدم بیام اول ک خیلی خانمی وای ک چقدر از دست بعضی کا ...

مممونم عزیزم

چقد  شما با درک و مهربونی

حس خوبی ازتون گرفتم♥️

اسی جانم تاپیک دیشبی رو قفل کردی اینجا مجبور شدم بیام اول ک خیلی خانمی وای ک چقدر از دست بعضی کا ...

بخاطر همون افرادی که بی منطق ی حرفی میرنن بقول شما فقط برا اینکه بگن ماهم هستیم بستمش

یکی از کاربرا حرف خوبی زد گف چرا وقتی یکی میگ جادرشوهرم بده نمیگین باید حرفای اونم شنید اینجا همتون میگید باید حرفای اونم بشنویم😊

بخاطر همون افرادی که بی منطق ی حرفی میرنن بقول شما فقط برا اینکه بگن ماهم هستیم بستمش یکی از کاربرا ...

کلا بعضیا عادت ب بی عدالتی دارن

دگم هستن

از بچگی توی گوششون خونده شده خانواده شوهر بده خب پس قانون شده براشون ک خانواده شوهر بده

من خودم برادر ندارم و خانواده شوهر نمیشیم

اما یاد گرفتم با ذهن بسته نباید ی سری مسائل رو برای همیشه توی مغزت حفظ کنی

پدر من ۲۰ ساله فوت شدن،مادرم علنا میتونن خانواده پدریمو کنار بزارن.اما ما ۲۰ ساله همچنان باهاشون در ارتباطیم با وجودیکه حتی ی سری تیکه و متلک هاشونو ب صورت خییییییلی جزیی همچنان ب مادرم دارن اما مادرم میگن بزرگترن و ما هم جرات دخالت نداریم چون قطعا مادرمون پوست کله ما ۳ تا دخترو میکنه حتی بخواهیم در برابر تیکه متلک هاشون از مادرمون دفاع کنیم

دگم بودن اصلا درست نیست

ب هر حال هر مادری آرزوش لذت بردن از ثمره وجودشه

بچشو بزرگ کرده و حق داره از دسترنجش لذت ببره

امیدوارم خدا بهتون آرامش بده و حتی ب اون خانم هم آرامش بده تا رویه زندگیشو تغییر بده🌸

رقصان میگذرم از آستانه اجبار،شادمانه و شاکر... 🕉
کلا بعضیا عادت ب بی عدالتی دارن دگم هستن از بچگی توی گوششون خونده شده خانواده شوهر بده خب پس قانون ...

انشالله ممونم عزیزم♥️♥️

2706