2737
2739
عنوان

نظرسنجی مهم/:

123 بازدید | 13 پست

بنظرتون؟

تعداد رای : 22
نظرسنجی
معلومه که اره خدا همیشه پیشمونه عزیزم💜
20
90%
نه😏
2
9%

من دومی رو زدم⁦😶

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا؟

چون دید در حقم بد کردن و هیچ کاری نکرد 😟

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
2731
من هم همینطور  امیدوارم بهمون کمک کنه🥺

ایشااالا🤗😢⁦❤️⁩

2738
یکی بهم گفت خدا بنده هایی که دوست داره رو سختی میده تا پاک شن🥺💜

شایدم 

چون من اصلا آدم پاکی نبودم 

پر از گنااه

ولی دیگه اینم حقم نبوود😟

دلیل نمیشه من از خدا دلگیرم هر چی رو میخوام درست برعکسش برام اتفاق میوفته ولی گزینه نه ات در مورد خد ...

من خودم بهشون گفتم ایمان بیارن به طرف خدا راهنمایی کردم گیر دادیا

گیر ندادم نظر هر کس برا خودش مهمه

خدایا گوه خوردم

میفهمی شاید یکی حالش خرابه ی تاپیک زده  هرکی هم ناراحت بود ارومش کردم !

من میخوام فقط یادشان تره خداوند بزرگ پیشمونه!!