2733
2739
عنوان

کدوما ترجیح میدین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1118 بازدید | 182 پست
پزشک معمولی ولی بازاری پولدار

بازاریه به نظر من خیلی بههتره 

فقط اگه زرنگ باشی زندگی تو شوهرتو تو مشتت میگیری

با این. خصوصیات متانت  صبور بودن  ناز و باوقار بودن 

زرنگ بودن و جواب به جا دادن   و چانیش عشق و محبت و هزار سیساست دیگه 

فقط یه سیاست هست اولش مهمه : اونایی که اولش مدل دخترهای گستاخ و پر رو  و حاضرجواب و سلیطه ظاهر میشن خیلی زود موش میشن   ولی اونایی که با ویژگی های بالا و زرنگی ظاهر میشن همه فامیل شوهرو خود شوهر. مال خودشونه

💛یه مامان شاد 💛
اره میفهمم زبان ابزار کار بازاریهاست و‌خیلی وقتها این زبان که توی کسب برای منفعت به شکل نادرست میچر ...

اره از یه طرف هم از بس میگن پزشکا خیانت میکنن موندم چی کار کنم میگم نکنه نجیبه ولی بعدا بد بشه... از طرفی خانواده ماهم اصلا بازاری نیستن اخه نمیدونم چی کار کنم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پول خیلی مهمه ولی قبلش خواستگاراتو از نظر اخلاق ،خانواده ،سطح فرهنگ ،شعور وشخصیت وسلامت اخلاقی وروحی ...

به نظرتون گذشته مهمه؟؟؟ اخه من نمیدونم مثلا پزشک مومن تر بازاری نه زیاد اهل نماز نیست اهل رابطه بوده با دوست دختراش ولی پزشکه نه.. از طرفی پزشک میگن خیانت میکنن

2731
2738
به نظرتون گذشته مهمه؟؟؟ اخه من نمیدونم مثلا پزشک مومن تر بازاری نه زیاد اهل نماز نیست اهل رابطه بوده ...

با این شرایط پزشکه انسان تره که 

جه انتخاب سختی😶😶😶😐😐😐

اگه گذشتش بباد تو آیندش داغو ن میشه 

باید ببینی الان چطوره اصلا نمیشه اینجوری قضاوت کرد 

شاید اونی که دوس دختر داشته تورو بهتر بلد باشه و از رابطه بی اساس حالش بهم بخوره و دنبال زندگی سالم باشه 

و اون دکتر هم تازه چشماش باز بشه. و غرور بگیردش و بره دنباله.. 

اصلا اساس رو گذشته و دووس دختر قرار نده چون تجربه کردم که مهم نیست 

فقط اخلاقشون 

من. بودم بازارریه

💛یه مامان شاد 💛
هرکدوم که دلت باهاشه به نظرم زندگی باکسی که یه عمر دوستش نداریو مجبوری تحملش کنی خیلی سختتره

اخه هر دو خوبن سخته😂😂😂دلم با هر دو هست😥😥😥🤣🤣🤣🤣گاهیم میگم بعد خیانت نبینم پشیمون بشم بگم کاش مجرد میموندم... 

خانمایی که اینجایین و شوهر کردین بگین اصلا مجرد باشم و مهاجرت کنم بهتره یا بمونم و با یکی از این دو ...

مهاجرت فقط بدبختی دیدم که میگم 

با تحصیلات عالی پول فراوان و شوهر ایدهآل خوبه ولی برای پیشرفت نه

💛یه مامان شاد 💛
2706