2737
2739
عنوان

شمام تو حاملگی حال روحیتون بدمیشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 50 پست
آخ چقدر بده نا خواسته    

بله عزیزم ولی الان یک سال و نه ماهه هست این قدر عاشقش هستم که وقتی عصبی میشم فقط پسرم بغل کنم آروم میشم عشقه عشق

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
تو بارداری و زایمان کلا عصبی و افسرده شدم ۲نیم سال بعد روبه بهبودی رسیدم.....ولی کلا دیگه قید باردار ...

من کامل قید بارداری رو زده بودم 

و ب شوهرم گفتم بجه میخوای برو زن بگیر

اصلا نفهمیدم چطور حامله شدم

من دوماه ی بار پریود نمیشدم کلی مشکل داشتم دکتر نمیرفتم ک حامله نشم اما خداخواست و شد

تا اطلاع ثانوی حوصله بحث کردن با هیچکی رو ندارم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخاطر هورموناته خیلی طبیعیه مادر دختر شدتش بیشتره

منم بچم دختره حال روحیم اصلا خوب نیست باور میکنی همش فکر و ترس آینده میاد سراغم غم دنیا تو دلمه دیگه انگیزه ای واسه زندگی ندارم

2740
منم بچم دختره حال روحیم اصلا خوب نیست باور میکنی همش فکر و ترس آینده میاد سراغم غم دنیا تو دلمه دیگه ...

بچه منم دختره کلا علائم بارداری دختر یکیش افسردگیه

سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره.......  
واسه منم ناخواسته بوده  الان خیلی ترس  دارم نتونم به تربیتشون برسم

الان داشتم به یه کاربر دیگه همین رو میگفتم من حتی بعد زایمان حالم بد بود اما الان پسرم یک سال و نه ماهه هست و نفسم بهش بنده این قدر بچه برات عزیز میشه که سختی عاش رو به جون میخری من الان فقط بوی پسرم ارومم میکنه عاشقش هستم احساس میکنم یه تکه از بهشت خدا گذاشته تو بغلم

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
منم بچم دختره حال روحیم اصلا خوب نیست باور میکنی همش فکر و ترس آینده میاد سراغم غم دنیا تو دلمه دیگه ...

دقیقا منم اینجوری ام همش غصه میخورم دخترم هرچی میبینه میخواد حتی اگه چیزی به دردش نخوره سرزبونشه ایندنق نقاش منو تو فکرمیبره اگه بزرگ شد نتونم خواستا هاشو برآورده کنم چی.....سخته بچه داری قدیما بهتر بود همه یه سطح بودن الان بچه مریخ میبینه میگه میخوام

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2706