2737
2734
عنوان

یه خانمی مزاحم همسرم شده😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4287 بازدید | 173 پست

من نمیدونم چرا اینجا میای بگی فلان زن درست وحسابی نیست خیلی ها میان میگن نه مقصر شوهر توعه مگه همیشه مرد مقصره والااا اسی میگه زنه پیام داده شوهرش اومده گفته بنده خدا اگه میخواست کاری کنه نمیومد به زنش بگه چرا فکرمیکنید ایراد از مردهاست اخه همش زنها هم مشکل دارن بعضی وقتها

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
ادم کار وقیح و با کار وقیح تر جواب نمیده عزیزدل باید ببینی کار درست چیه  اونو انجام بدی

خدایی نکرده سوهر اون زن مرد خوبی نبود میدونی چه خیانتی میشد؟بخدا خیانت زن ب زن ببشتر شده 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکایتم میشه کرد فک منم م خووووب حالش گرفته شه 

پررو همش میگه اشتبا شده چطو شکایت کنم؟

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
2731
تامرد نخواد و رو نده کسی نمیتونه  

خدایی شوهر من اصن رو‌نمیده خودم چندبار امتحانش کردم قبلا

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
عزیزم من یه سوال برام پیش اومده شماره همسرتون بهش الهام شده؟

من یه مدت مزاحم داشتم این طرف شماره منو از کجا آورده🤔 کیه یعنی🤔 آخرش فهمیدم طلافروشی بوده که ازش خرید کردم موقعی که کارت کشیدم روی قبض شمارمو نوشت کامل اسمم میدونست روی عابر بانکم دیده بود

2740
اونم زشته عزیزم بی آبرو کردن یه آدمم زشته حتی آدمی مثل این خانوم درسته آبرو نداره اگه داشت دنبال مرد ...

خب دنبال کیس خوب میگرده اسی داره براش جور میکنه اینجوری دیگه زندگی بقیه هم نمیپاشونه😂

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
خدایی نکرده سوهر اون زن مرد خوبی نبود میدونی چه خیانتی میشد؟بخدا خیانت زن ب زن ببشتر شده 

ب نظرت اگه خیانت انجام میشد 

اسی باید چیکار میکرد؟

شماره هر دو رو مینوشت با مکان؟

اینجورس زمینه گناه بیشتر و مشتری برا اون خانوم فراهم‌میشه

شایدم توبه کنه

ادم باید منصفانه رفتار کنه

این کاربری توسط س نفر اداره میشود
اره منم بهش گفتم. گفتم وقتی فهمیدی اخراجش کن.

اول بگو سفره خونه داره یا فقط رستورانه 

بعدش یه تیپ دلبرانه بزن یه وقتاییم برو اونجا تا اگه دیدیش خیلی با جذبه با حرفت خوردش کنی تا بگه عجب زنی داره دست بالا دست زیاده 

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
می خواسته پز بده که چقدر هوادار دارم منم بعضی وقتا پز خواستگارام به شوهرم میدم

چ پزی بده مریضه مگه خانمشو ناراحت کنه الکی 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40