2737
2734
عنوان

😕😕زن داره ‌..عاشقم شده

810 بازدید | 54 پست

دوستم تو ۱۵ سالگی با کسی دوست میشه و یه سالی باش دوسته .پسره نه خاستگاری کرد ن چیزی رفت ولی خوب دختره پسر خالش میاد نامزدش میکنه و میره ..دختره همون تو نامزدی همه چی رو فراموش میکنه ....الان از این موضوع ۱۲ سال میگذرع ..

دوستم عاشقانه شوهر و بچش رو دوست داره .ولی میگه چند باریه اون پسره اومده ب خابش انگاری اومدن خاستگاری و نامزد کنن..

😂😂دوست میگه بابا من بچگی خریت کردم حالیم نبود عشق ..الان حالم بهم میخوره ازش ..

اون آقا هم زن بچه داره ..

این چند باره داره هی خابشو میبینه ..میگه دلم میخاد سر صبا اوق بزنم 🤣🤣🤣

😕پسره فامیل ماست ..خانمشم خیلی دوست داره..

ولی اینکه اینجوری ب خاب دوستم اومده ینی چی😕😕

اثرات قرنطینه و کرونای درد به دره😅

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی هیچی

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2728
2738
2706